Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem jellemző, hogy a...

Miért nem jellemző, hogy a ruhadarabok és cipők méreteit cm-ben is megadják?

Figyelt kérdés

Kissé költői kérdés. De ha mondjuk interneten szeretne ruhát vagy cipőt venni az ember, akkor nincs kisegítve azzal, hogy egy poló mondjuk M-es vagy L-es. Mert ami az egyik gyártónál L az a másiknál M.


Ami az egyik gyártónál 45-ös cipő, az a másiknál csak 43-as. Apropó cipők... A cipőknek nem csak hossza van, hanem szélessége is... Viszont a szélességet csak nagyon ritkán tüntetik fel, azt is gyakran csak a szubjektív "normál", "keskeny", "széles" jelzőkkel illetik, esetleg a B, D, E, 2E betűkkel, amiről nem tudom eldönteni, hogy az én széles lapát lábamra fel fog-e menni vagy sem...


2015. aug. 7. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális oldalakon van rendes részletes mérettáblázat. Általában a gyártó oldalán kell keresned.

A kereskedők többsége lusta vagy hülye, hogy erre is ügyeljen, pedig megérné nekik, én is sokszor azért nem rendelek, mert az adott termékről nincs elég méretinfó.

2015. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!