Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Tudnátok segíteni...

Rebellious Dead Lady kérdése:

Lányok, nők! Tudnátok segíteni? (Melltartó ügy)

Figyelt kérdés

85C-s melltartót hordok most, de ez már szorítja a mellem (ne essék félreértés, nincs kitömve a melltartóm), és ki van belőle a mellbimbóm. Állandóan feljebb kell húzgálnom (akkor meg alul van ki), de akkor is rossz, mert szorít.

Szeretnék venni egy új melltartót, de nem tudom, hogy melyik az egyel nagyobb méret.

Megtudnátok nekem mondani?

És ha lehet azt is, hogy hogyan számolják a mellméretet. Mit jelent a szám és az a betű?

Előre is köszönöm az útmutatást! :)

15 vagyok.



2015. aug. 8. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

85 a hátad körmérete, a C pedig a mellbőséged.

Ha a kosár kicsi, D-t kell venned, az eggyel nagyobb. Ha a hátpánt jó (vízszintesen van), akkor 85D-t

2015. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

85D az egyel nagyobb.

[link]

2015. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :D

Most már értem. :)

2015. aug. 8. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez persze akkor igaz ha normálisan van számozva. Ha kínaiban vásárolsz, akkor teljesen véletlenszerű hogy melyik lesz a jó, sőt ha nagy melled van nem is kapsz olyat ami jól tart.
2015. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bithorlo ***** válasza:
53%
Tescoban vannak 80-85D-s méretben szépek jó áron. Tartanak. Szintén 85D-s. 😉
2015. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, ám külföldi vagyok. :)
2015. aug. 8. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a 85 meg nagy neked. Már ha feljebb tudod húzni, ahogy írtad....

Szóval mérd meg hogy a melled alatt hány centi vagy. Ha 81cm,akkor 80-asat vegyél.

Meg olyan kosarat, amit írtak.

De az internet világában felnőtt gyerek igazán utana olvashatna a melltartó méreteknek.....

2015. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire kicsi a kosár lehet hogy kettővel kell nagyobb (85DD vagy 85E).
2015. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Hát, hogy feljebb tudom húzni azt úgy gondoltam, hogy megfogom alulról a kosárnál és feljebb húzom, hogy ne legyen ki a mellbimbóm, főleg mikor dekoltált ruhában vagyok, de akkor is ki van alulról (csak ruhában nem látszik). De azért még megmérem pontosan, köszi, hogy írtad. :)

#8

Köszi! Holnap megyek vásárolni egy pár új melltartót, ha a D-s is kicsi, akkor kipróbálom a DD-set és az E-set is. Köszi a tanácsot! Akkor majd lesz, ami lesz. :)


Köszönöm még1x mindenkinek! :D

2015. aug. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!