Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lesz idén télen a divatos?

Mi lesz idén télen a divatos?

Figyelt kérdés
szeretnék venni uj téli ruhákat de még nem nagyon merek mert ilyenkor még sok esetben a tavalyit akarják rásózni a vásárlóra. tudtok ebben segiteni?
2007. nov. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit segitek vele de minden ami szőrös. szörös csizma,kabát...A polokat illetően azok a hosszabítottak egy klasssz övvel.+ a nagyon hosszú gyöngy fekete stb.. nyakláncok. ezeket bátran felveheted. De menj be egy klassz drága butikba és nézz körül nem kell vanni semmit mert itt minden drágább mint máshol de menj el éls nézd meg mi az ami divatos
2007. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
wesco csizma és csövesszárú nadrág beletűrve, jah meg maradt a prémes csukjájú kabát. Szinte mint tavvaj.
2007. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor támadnak a fekete fehér csíkok a felsőkön.Nem tudom,h ez a dili elért-e már Magyarhonnba,de nemrég doktorált nálunk egy nő divattervezésből,és biza a fekete-fehér kombinációk nyertek.
2007. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
A f*sz tudja. Nyilván olyan ami melegít ... bár én elég sok emberen láttam usankát az utóbbi időben. (Bár ahogy észrevettem mintha csak engem kezdenének el utánozni) :D
2007. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!