Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az izzadtságfolt...

Mit gondoltok az izzadtságfoltokról?

Figyelt kérdés
Az izzadtságfolt általában kellemetlen és ciki. Ilyen melegben viszont egyszerűen bármit veszek fel, hiába használok bármilyen izzadásgátlót, a pólómon megjelennek az izzadtságfoltok, főleg a hátamon. Nincs izzadtságszagom, csak szimplán átvizesedik a pólóm. Mennyire tartjátok cikinek, ha egy fiatal lányon átizzadt pólót láttok?

2015. aug. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben természetes ne aggódj :)
2015. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok. Dögmeleg van, a fiatal lányok pedig éppúgy izzadnak, mint bárki más. Az én izzadságfoltjaimmal pedig amúgy is nehéz felvenni a versenyt. :D
2015. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nehogy már szégyen legyen izzadni. :D
2015. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Tudom, h természetes dolog, de mégis annyira kellemetlen.
2015. aug. 9. 20:24
 5/5 anonim válasza:

Szerintem pedig akármennyire is természetes, nem jó. Engem zavar. A hátsónkból kiáramló gáz is természetes, mégsem mutogatjuk mindenkinek :)

Nekem a Certain Dri nevű izzadásgátló segített. Azt mondjuk nem tudom, hogy hát-izzadásnál is segít-e, arról talán érdemes megkérdezni a forgalmazót.

2015. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!