Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha valaki öltönyben jár...

Gáz, ha valaki öltönyben jár iskolába?

Figyelt kérdés
Szeretek elegáns lenni, ezért 16 évesen az iskolába is így járok. Vagy 100% öltönyben, vagy épp egy zakóban és farmerben, vagy csak ingben és nyakkendőben farmerhez... így váltogatom. Mit gondoltok erről az öltözködésről?
2010. márc. 8. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a full öltönyt felejtsd el. Az ing szerintem kifejezetten szexis egy srácon, manapság kapni sok színben, mintában, ezeket nyugodtan hord farmerrel. Lehet kapni ilyen sportzakót, ami nem az a nagyon elegáns, de mégis zakó, esetleg azt hord vele. A helyedben a nyakkendőt is hanyagolnám. 18/L
2010. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen egy kicsit gáz!!!De mindneki maga válogatja ha olyan jó suli ahol több diák igy tesz akkor nyugodtan de ha nem akko ne!
2010. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Elég gáz, nálunk volt 1 srác, akin mindig öltöny volt, és mindig elkezdtünk rajta röhögni, amikor közeledett =D
2010. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát innen 28 évesen nézve meg az a gáz ahogy úgy általában a 16 évesek öltöznek :) Szóval ízlések és pofonok. Egy jó zakóval és inggel nem nagyon lehet tévedni, ellenben a sok ratyi meg nyomoronc cuccal amit magukra húznak a tinik mostanában :)
2010. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes megközelítés manapság, de tetszik az ötlet. A nyakkendő a mindennapokra talán kicsit túlzás, de már egy farmerral hordható zakó is ad egy megjelenést.

A mi iskolánkban nem láttam még ilyen törekvést, de meg lehet próbálni, hátha terjed!

18f

2010. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

szerintem ciki..ha ilyen lett volna a sulimban,megkérdeztem volna tőle,hogy suli után házaló ügynök,vagy a Jehova tanúja? :S az elegancia alkalmakra való,főleg 16 évesen...kinek öltözöl ki,vagy minek?(tudom,magadnak) de ez olyan,mintha én nekem a macskajelmez tetszene,és abban járnék dolgozni,vagy iskolába..mindennek meg van a helye és az ideje!Farsangon jó helye és ideje van a cicarucinak,ahogy az öltönynek ballagáson,vagy a vizsgán..tényleg,ha egész évben öltönyt hordassz,vizsgán meg ballagáskor ugyanúgy,tehát hétköznapi ruhába mész,vagy akkor Frakkot viselsz??????A tanárok nem cikiznek??De ki vagy csípve,meg ilyenekkel?én tuti,ha pasi lennék,nem venném fel minden napra,max alkalmakkor..az osztálytársamat is fura szemmel néztem volna,vagy megkérdeztem volna,hogy ha már ilyen komoly férfi vagy,miért nem tartassz te órát? :D

szóval nem akarlak bántani,de én tuti nem hagynám szó nélkül..pedig nem vagyok beszólogatós,demegkérdezném,legfeljebb mondanám,hogy azért nem akarlak megsérteni,de ez nema suliba való,hacsak nincs valami ünnepély..

2010. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Gyerekek majd ha felnőttek lesztek meglátjátok, hogy mindig a sablonos birkák cikizik azokat akik egyediek próbálnak lenni... Sokkal cikibb a sok lógó csicsás fos amit látok a 16 éveseken nap, mint nap... Gőzük sincs mit mihez lehet felvenni, olyanok, mint egy karácsonyfa, vagy mint aki a turkálóból szabadult. 80 kilós cucukák tipitopikában csüngetik a hasukat, 40 kilós piszkafa fiúkák répaszárú nadrágban nyumulnak ami halál előnytelen... Az elegancia nem csak ünnepekre való, lehet valaki a mindennapokban elegáns, sőt előnyös ha az... Persze a ti korotokban ez még nem számít.
2010. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindennapokra öltönyt hordasz, mit veszel fel ünnepélyre, esküvőre, stb.?

Szerintem ez már túlzás. A legtöbb pasinak jól áll az öltöny, nehezen tud melléfogni vele, de sokkal különlegesebb, ha nem mindig azt látják rajtad.

Utolsó: nem tudom, az mióta igaz, hogy aki nem elegánsan öltözködik, az már igénytelen.

2010. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Gáz. Tipikusan jajjdeegyedivagyok.
2010. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

az öltöny senkit nem tesz egyedivé..nem értem az előttem előtti emberkét,aki úgy kezdi,gyerekek.Főleg nem 16 évesen!gondolkodjatok már,nem elég gonoszok az emberek,mert mindenkit a ruha végett kinéznek?Mit kap ez a srác,ha öltönyben megy,mint a nagymenő maffiatag?Szerintetek nem lesz megbélyegezve?Tényleg,akkor én is járhatnék cicajelmezbe..nekem az jön be,és nemcsak a farsangkor akarom hordani!Nem fognak hülyének nézni???Farsangkor meg embernek öltözöm..te meg ballagásra vegyél fel szabadidőruhát papuccsal! :D

Ne fordítsátok már ki szegény gyereket!Jó,ha tudja,mire számíthat,hogy hogy ki fogják cikizni..hittérítő,meg húsvéti locsolófiú,sőtt,házaló ügynök!Ezek még gyerekek!Itt még 16 évesen is a fujj hogy nézel má ki' megy,mint az oviban!!Kicikiznék!

2010. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!