Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha valaki öltönyben jár...

Gáz, ha valaki öltönyben jár iskolába?

Figyelt kérdés
Szeretek elegáns lenni, ezért 16 évesen az iskolába is így járok. Vagy 100% öltönyben, vagy épp egy zakóban és farmerben, vagy csak ingben és nyakkendőben farmerhez... így váltogatom. Mit gondoltok erről az öltözködésről?
2010. márc. 8. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ez bár 16 évesen talán még fiatal vagy hozzá mondjuk nálunk is volt egy srác aki gyakran hordott iget meg nyakkendőt farmerrel de full öltönybe nem járt.

Ettől én mondjuk szeretek ünneplősen öltözködni suliba is, de én 19 vagyok meg lány és még így is titkárnőnek csúfolnak csak nagyonnem érdekel.

2010. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a full öltöny az túlzás, meg nagyon direkt különcködőnek tűnhet, ami inkább negatív.

De az elegáns öltözködés az ing az oké, mondjuk a nyakkendőt én nem szeretem a fiúkon, de ha te szereted hordani, akkor oké

Kereshetnél viszont még verziókat az elegáns öltözködésre, mert ennél azért változatosabb az is.

És azért igyekezz úgy felöltözni, hogy ne direkt különcködésnek tűnjön...

2010. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fura, szokatlan.
2010. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem szereted a nyakkendőt? Pedig nagyon izgalmas tud lenni...;)

Szerintem nem gáz, csak valóban túlzás. Az ing (legyen több színben) hordható farmerrel vagy szövetnadrággal, de ha nincs rajtad zakó, szerintem a nyakkendőt hanyagold.

Gimiben volt egy srác, aki teljes díszben járt suliba, de egyéniség volt. Jobb, sokkal jobb, és ez a negatív kommentelőknek szól, mintha acélbetkósban járna (és eszem ágában sincs beletaposni a metálosok lelkébe!), vagy lila ceruzanadrágban, amihez sárga cipőt vesz. Éppen ezek valók jelmezbálra.

Öltözz úgy, ahogy jól esik, és ne foglalkozz a cikizéssel. Te ilyen vagy, és kész. Érezd jól magad így. A többiek meg be kap hatják!

2010. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz összeállítás a farmer+ing+zakó. Attól, hogy a kortársaid nem adnak magukra, még nem kell, hogy te se adj. Ha te jól érzed benne magad, akkor hord. (a nyakkendő és a teljes öltönyt szerintem tartogasd az ünnepségekre)


Tudom, hogy csak magadért teszed, de így egyszerre lehetsz ízléses, elegáns és laza.


Találd meg önmagad! Jó keresgélést! S jó úton haladsz!

2010. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a full öltöny lehet, hogy túlzás még ennyi idősen :)


de adok pár tippet, ahol még nyakkendő is van :D


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Sztem nem baj én is szeretem az elegáns cuccokat
2010. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én most leszek 16 és én simán járnék öltönyben suliba... Ki nem sz**ja le hogy mások mit gondolnak?? Egyébként az öltöny bárhová megfelel mindenhova illik... Étterembe munkahelyre stb... Legalább kitünsz a sok páva s***fejek közül és értelmesen nézel ki...
2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!