Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1 számmal nagyobb cipőt...

1 számmal nagyobb cipőt vettem, baj?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a hétvégén voltam apukámmal vásárolni és vettünk egy magas szárú tornacipőt (utcai viseletre) ami egy számmal nagyobb. Ma anya hazajött a munkából és megnézte a cipőt, rögtön le is cseszett, hogy minek nekem ekkora cipő, mert még neki is nagy(ugyanakkora a lábunk). Van egy sportcipőm és az pont jó, összemértem a kettő cipőt és a tornacipő egy számmal nagyobb. Ha meg úgy veszem meg, hogy pont jó akkor az a baj, hogy hamar ki fogom nőni. Most anya olyanokat mond, hogy tönkremegy a lábam, így meg úgy. Mi bajom lehet belőle, ha kitömöm vattával a cipőt és így hordom? 15/L


(Bocs ha rossz kategória, nem tudtam, hogy hova írjak...Megpróbáltam ennek utánanézni de semmit nem találtam..)



#cipő #egy számmal nagyobb
2015. aug. 10. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Lehet hogy még nőni fog a lábad, ne aggódj, nekem is vannak olyan cipőim amik kicsit nagyok rám.:) 17/L
2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah
2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kitömöd vattával, akkor nem tudsz benne rendesen járni, és megfájdul a lábad ujja.
2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3.!

Többször volt olyan, hogy kitömtem vattával és nem fájdult meg a lábujjam.

2015. aug. 10. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyél bele egy szilikonos talpbetétet. így a mérete is jó lesz, meg kényelmesebb is lesz. :)
2015. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet :)
2015. aug. 10. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
15 évesen már nem nagyon nő a láb. De nem próbáltad fel a cipőt?
2015. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De, felpróbáltam. Csak ez az amit nem tudnak az idegenek. Pajzsmirigy problémáim vannak, közel egy éve kezdődtek a tünetek, de nem ismerték fel hamar. És egy jó ideje nem nőttem, most kezdtem el. Nem tudom mennyire befolyásolja, ha a kettőnek mégsincs köze egymáshoz akkor elnézést..
2015. aug. 10. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:

nah akkor még jobb :)

szerintem nem baj

2015. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha túl nagy tegyél bele egy számmal kisebb talpbetétet.
2015. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!