Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szammal nagyobb vaszonnadr...

Egy szammal nagyobb vaszonnadragot kaptam. Mit tudok vele csinalni hogy osszemenjen?

Figyelt kérdés

Visszavinni nem tudom. Hallottam olyat is, hogyha samponos vizben mosom ki, osszemegy. Nos, ennek nem tudom mennyi valosagalapja lehet.

Igazabol a legnagyobb baj a dereka, hogy bo. Az aljat ha felhajtatom oke, de a derekat is megtudja vajon egy varrono ugy csinalni, hogy ne legyen feltuno? Oke, hogy van ov, de azt meg nem annyira szeretem. Foleg ha olyan felsovel veszem fel a nadragot, amin atut az ov. En meg arra is gondoltam. hogy huzok a derekaba gumit:D csak akkor meg lehet "rancos" lesz. Ti mit javasolnatok?:)

Elore is koszonom a valaszokat, termeszetesen mennek a zold mancsok:)


2014. júl. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát próbáld meg mosni magas hőfokon. egy próbát megér szerintem :D
2014. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy varrónő simán bevarrja :) ha egy picit értesz a varráshoz(és nem sokat kell bevenni)talán még te is megtudod csinálni :)
2014. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

erteni ertek, de inkabb varronore biznam:D kinezem magambol hogy még ezt is elrontom.

amugy koszi a valaszokat, mentek a zold mancsok!

2014. júl. 26. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van varrónő szakmám, de utálok varrni.

Le kell fejteni a derekát, az oldalát bevarrni, utána visszavarrni a derekát. Szerintem macera, de meg tudja csinálni bármelyik varrónő.

2014. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vászonnadrág, és csak egy méret a különbség, akkor nem vészes, megcsinálja a varrónő. De előtte mindenképp mosd ki.
2014. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat, nagyon hasznosak voltak!:) Mentek a mancsok.
2014. júl. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!