Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy csak a "plus-size" lányoknak nehéz ruhát találniuk?

Figyelt kérdés

Én gyerekkorom óta vékony vagyok, ami akkor még nem is okozott gondot. Viszont lassan ott tartok, hogy megint a gyerekosztályon kell magamnak ruhát keresnem, mert a felnőtt ruhákból általában a legkisebb méret is lóg rajtam, vagy csak olyan (számomra) horribilis összegért árulják, hogy nem tudom megfizetni. Amúgy sincs túl sok pénzem ruhára, viszont még kiárusításon sincs esélyem venni semmit, vagy csak hatalmas mázlival, mivel XL-es alatt olyankor nem nagyon van semmi.

Mégis, mikor ismerősök a társaságomban el kezdenem beszélni arról, hogy mindenhol csak kis méretű ruhákat lehet kapni, szinte nekem kell még rosszul érezni magamat, hogy nem találnak semmit, miközben én is hiába próbálkozom, minden úgy áll rajtam, mintha egy zsákot húztam volna magamra.


2015. aug. 10. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira átérzem amit mondasz. Én is ebben a helyzetben vagyok. Van egy duci barátnőm és mondja sokszor hogy nem talál magára méretet, és amikor mondom hogy tudom, hogy miről beszél mindig azt mondja, hogy dehogy tudom mert én vékony vagyok.

Na emellett még magas is vagyok, a nadrág vásárlás kész rémálom.:D Ami elég hosszú az lecsúszik, ami nem csúszik le az rövid..:D

2015. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindig az a helyzet, hogy a duciknak nehéz ruhát találniuk, mert a kaphatók 80%-a bénán áll rajtuk, mivel általában karcsúakra tervezik. Nos...én karcsú vagyok, kicsit nagyobb fenékkel, és combbal (szóval se sovány, se dagi) , mégis nehéz ruhát találnom.

Fölül xs, s, az még oké, rendszerint megy. De a nadrág...mivel nincsenek pipaszár lábaim, bármelyiket felpróbálhatom, borzalmas lesz.

2015. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Same shit. Lévén inkább "minus size", a gyerekruha hülyén néz ki rajtam de a felnőttruha meg nagy.
2015. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárkinek nehéz aki nem szabvány méret.

Én se nem duci, se nem vékony vagyok, inkább olyan átlagos, csak épp hülye alakom van, ezért alig találok ruhát. Farmert pl lehetetlen, inkább már csak szoknyákban járok.

2015. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!