Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy a szegény lányoknak gazdag pasi kell?

Figyelt kérdés

Rossz körülmények közül származom, széteső félben lévő család, szegénység.

Most sem megy jól, pedig már dolgozom. Tanulni nem tudtam, meglett az érettségi, nyelvvizsga, aztán mentem is dolgozni külföldre.

Mindenkitől megkapom, hogy akkor biztos gazdag pasit szeretnék fogni, mert a szegény, rossz családi hátterű lányok vagy ezt csinálják, vagy a prostitúciót, mindegy, csak pénz legyen.


Honnan jön ez az általánosítás?


2015. máj. 24. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem fogom ezt megérteni.

Itt a nők mnid arról panaszkodnak h az összes pasi meg minden pasi meg mindenkitől meg állandóan.


Hol a tökömben van ez a sok sok hasonló egyed akivel találkoztok?

2015. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de valami valóságalapja biztosan van. Én is szeretem a pénzt, de én kapok egyelőre otthonról, meg dolgozom is, meg tanulok is és lesz később jobb munkám és több pénzem is. Sosem gondoltam úgy, hogy kellene egy gazdag pasi ahhoz, hogy legyen elég pénzem.
2015. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nyilván egy olyan lány aki nem kap otthonról se segítséget és lehetősége sincs rá, hogy tanuljon valamit amivel majd több pénzt csinál magának, de szeretne jobb körülmények között élni, az nem lát egyéb megoldást, mint egy gazdag férfit.
2015. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, igen.

Ha nálad nem ez a helyzet, akkor miért veszed magadra?

Ne foglalkozz velük.

Sok ember a frusztrációból,csalódottságából adódó keserűségét, dühét, másokon vezeti le.

2015. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert ahogy írták ténylegesen van ilyen, sokan a könnyebbik utat választják. A puncijuk és a szopós szájuk elég hozzá, hogy ne kelljen semmit tenniük, persze ez nem tart örökké.


De mivel nem ilyen vagy ne vedd magadra nem kell foglalkoznod vele

2015. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a gazdag férfi duma,mintha valami arisztokratáról beszélnénk.Én pasi vagyok és van elég pénzem kettőnknek is,de nagyon messze vagyok a gazdagtól.

Nem baj ha a lány megkönnyebbülhet egy kicsit a sok évi nélkülözés után.

2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy egy szegényebb lányt jobban érdekel a pénz mint egy olyat akinek van.
2015. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Rosszul gondolják, mert a gazdag lányoknak is gazdag pasi kell.
2015. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-asnak igaza van. Egy szegény lány összejöhet egy hasonlóval. Egy jómódú, igen valószínűtlen.

--

Az irigység. Pl. vehettem bármilyen autót beszóltak Magyarországon. Németországban dolgozom. A német kolléga nem szól be. Kulturáltabb.

2015. máj. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában így szokott lenni,de nem mindig.

Nem minden a pénz,ha valaki mellette boldogtalan,

viszont nagyon kell az életben a pénz

egy szükséglet,ami a sok szükségletet kell megvenni már amit meg lehet venni!

Mert a szeretet nem lehet megvenni pénzel,

az csak szeretettel lehet!


Minden jót és sok sikert kívánok neked!

Megértelek,ügyes voltál hogy leérettségiztél,

majd később még tanulhatsz ha szeretnél!

2015. máj. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!