Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek milyen a...

Lányok! Nektek milyen a stílusotok? Hol vásároltok leggyakrabban?

Figyelt kérdés

Linkelnétek képet a kedvenc ruhadarabotokról?

Kíváncsi vagyok ki milyen összeállítást alkalmaz.

Póló-nadrág-cipő kombó érdekelne.

Leginkább a 16-20 éves korosztály:)

Én is írok, ha valakit érdekel. 18L


2015. aug. 13. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én rock, punk-rock, ilyesmi zenéket hallgatok.Az öltözködésemen is meglátszik l.Fekete és szürke szín néz rám leginkább vissza, ha kinyitom a szekrényem.Persze nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap úgy nézek ki mint egy szürke kisegér.Van piros kockás ingem, ugyan ez kékben..Piros nadrág, néhány fehér cucc, csíkos, kockás ruhák...Green Day-es, BVB-s, csontvázas pólók...Ilyesmi minták:) Van amúgy csipkés cuccom is.:)

Kedvenc szett: Szürke csőfarmer, fekete top, bakancs, piros kockás ing.Kiegészítőnek fekete nyakra feszülő nyaklánc, és egy sima lánc medállal:) én kíváncsi vagyok a tiédre ^^

2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekel ,szívesen mutatok olyanokat amik nekem tetszenek:

[link] /szeretem a fekete fehér kombót ,itt csak a cipőt cserélném le/


[link] /ez egy kicsit egyszerű/


[link] /nagyon tetszenek a kimonók,kaftánok ,ami a képen van abban csak a hátulja nem tetszik ,mert túl hosszú.


Küldesz te is? Kíváncsi vagyok milyen összeállítások tetszenek.

2015. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia ,elöző vagyok még a szoknyákat nagyon szeretem:

[link]


[link]

2015. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is rockot hallgatok, de az öltözködésem nem ordítja, hogy "húdelázadok". Természetesen szeretek különbözni, és a saját elképzelésem szerint öltözködni, de nem vagyok "görcsösen" "rockerkinézetű".

Kedvenceim, a Bon Jovi, a Green Day, (ha már így elkezdtük leirogatni)...veszek tőlük inspirációt, hasonló irányzatot követek, de legtöbbször a saját fejem után megyek, nem másolok senkit, azt veszem fel, ami tetszik.


Azon tudok a legnagyobbat röhögni, amikor a kis rockertinik úgy öltöznek fel utcára, mint ahogy a kedvencük a fellépésre...csak arra nem gondolnak, hogy a drága favorit egyáltalán nem úgy néz ki a hétköznapokban, ahogyan a színpadra áll. Miért is? Mondjuk mert nem hülye? :D


Én lazán öltözködöm, nem vagyok kimondottan lányos, de utálom az igénytelen tesipóló szabású bandás pólókat, laza, férfias nadrágokat, és egyáltalán nem megyek a fiús öltözködés irányába.


Általában fekete, nagyon szűk, magas derekú farmert hordok, vagy kilazult, kék, szintén magas derekú farmert (magas derekú alatt értem: nagyon kicsivel köldök alatt.) A felsőimet általában betűröm. Övet hordok, vagy egy pirosat, vagy a nagyapám által piacról beszerzett, elhasznált, deformálódott, foltos, barna, bőr övet, amit az apámnak szánt, de rá kicsi volt, nekem meg megtetszett, és elcsórtam :D Van egy szétnyúlt, kifakult kockás ingem, ami szintén az apámé volt, sokszor párosítom ezt nőiesebb darabokkal...pl: csipkés szélű, testhez álló top.


Szeretem a raglán varrásos pólókat, vagy más néven "baseball tee" nevezetű felsőket.


Van két Converse cipőm, egy fekete, és egy drapp, e mellé egy barna, bőr bakancsom. Ilyesmi: [link]

Van egy magassarkú, bordó, bokacsizmám, és egy fekete authentic cipőm is, de ezeket ritkábban hordom.


Felső fölé fekete blézert, vagy farmerdzsekit veszek.

Kabátnak bőrdzsekit, és párkákat (tavaszi, téli) hordok.


Ha pár póló-nadrág-cipő kombó is érdekel, akkor itt vannak:


1.


Póló:


[link]


Nadrág:


[link]


Öv: [link]


Cipő:


[link]


2.


Ing:


[link]


Póló:


[link]


Nadrág ugyanaz.


Cipő:


[link]


(nem Vans, hanem H&M-es :D )


3.


Póló:


[link]


+ fekete blézer


Nadrág ugyanaz.

Cipő: fekete Converse/barna bakancs


4.


Farmerdzseki + valamilyen laza, vagy szűk póló, ugyanaz a nadrág, bakancs/Converse...


5.


És hogy a másik farmert is belekombináljam:


Fekete blézer + szürke, ujjatlan rövid, laza póló + laza, kék, magas derekú farmer + barna bakancs.


Most hirtelen így ez jutott eszembe, remélem megfelel :)

2015. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi:)


Igazából én teljesen egyszerűen öltözködöm, ritkán öltözik ki, nem annyira járok sehova.


Farmer kabát (rövidebb fazon), világos póló-gyakran rózsaszín vagy fehér, csőszárú farmer (általában tally weijl, mert ott vanna extra kicsi méretek:D), tornacipő (converse) vagy vans-nek a formája, szintén a H and M-ből van:) - Nekem ez a kedvencem.


Linkelni én nem tudok, mert olyanok nincsenek fent. :)

Egyszerűbb darabokat kedvelem, szoknya mindenki máson tetszik, viszont magamon.... nem, mindig "sóvárgok" utánuk :)

2015. aug. 14. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok a szoknyával...


[link]


Nagyon szivesen felvennék mondjuk egy ilyet...de mivel elég nagy hátsóm van, ezért hátul felvesz a hosszából, így már túl rövid, és mivel nem szűk...ezért...hogyismondjam...jön egy szellő....aztán minden kint...

Amúgy is kellemetlenül érzem magam szoknyában. Zavar, hogy be lehet látni alá.

2015. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a szoknya, amit linkeltél utolsó:)

Én meg pont az ellenkezője vagyok, semmi fenekem nincsen, tehát.. gondolhatod gyönyörűen állna az ilyen darabok..

2015. aug. 15. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jól állna neked, mert egy kis feneket csinál. Derékban összehúzott, a fenekednél meg "nagy tömegű". Érted..:D

Amúgy ugyanaz vagyok, mint aki előtted írta azt a sokat...meg aki a szoknyát linkelte :D

2015. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

* nem úgy értem, hogy kicsi feneket csinál....rossz szóren.

Inkább úgy mondom, csinál egy kis feneket. Szóval nagyítja :D

2015. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, egyszer felpróbáltam egy hasonlót, és nagyon nem tetszett amit láttam, lehet csak a fajtával volt a gond, nincs kizárva, hogy megnézem az ilyeneket.. jövőhéten megyek vásárolni!:)
2015. aug. 15. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!