Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a jó gyűrű az ujjon?

Milyen a jó gyűrű az ujjon?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy karikagyűrűt, férfi karikagyűrűt, és elvileg 62-es az én méretem. Mikor megjött, és felvettem egy picit lazának tűnt, és hogy kicsit feljebb húztam a porchoz, még úgysem teljesen passzos de ott fogja az ujjamat valamennyire legalább. Ha pedig kinyújtom teljesen az ujjam és meghúzom lejön egyből.

Szerintetek meg kéne próbálkoznom egy 61-essel? Elvileg ahonnan megrendeltem el is rakatott egyet hogyha nagy lenne a méret.

Nektek milyen, hogy működik? Először hordok gyűrűt. 17 vagyok, de nem igazán hiszem hogy fog még vastagodni a kezem. Túlsúlyom egyáltalán nincs. Nem tudom hogy még mitől függhetnek a dolgok. Talán egy számmal kisebb az még nem kicsi, vagy nem tudom.



2015. aug. 14. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyha kapok egy férfitól választ, akkor ha kérdhetem írja le a saját viselési módját, hogy hogyan szokta hordani férfiként, pl. melyik ujján.
2015. aug. 14. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy pecsétgyűrűt viselek, a bal kezem gyűrűsujján. Az az igazság, hogy nekem is nagy volt, de elvittem éksészhez és szűkíttettem rajta 1 számmal. Nyáron megdagad az ujjam, télen meg nem, így egy középértéket érdemes választani, ami mindig jó, és nem jön le könnyen. Inkább legyen kicsit passzosabb (de ne szoros), mint laza. Nekem pl. a jobb kezem ujjai kicsit vastagabbak, mivel jobb kezes vagyok. Ezt is érdemes figyelembe venni, ha nálad is ez a helyzet.


40/F

2015. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*elvittem ékszerészhez
2015. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. aug. 15. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!