Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli melltartó készíté...

Pánt nélküli melltartó készítése otthon?

Figyelt kérdés
Pánt nélküli ruhánál ugye nem túl szerencsés, ha kilátszik a melltartóm. Ezért szeretném valahogy megoldani úgy, hogy átszerkesztem a fehérneműmet. (hogy ne kelljen venni külön olyat, aminek nincs pántja) Tudtok valami jó praktikát??
2015. aug. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A pánt nélkülin van belül egy szilikoncsík,s az tartja a melltartót,mivel hozzátapad a bőrödhöz.Erre a sima melltartó viszont nem jó megoldás,és nem is tudok rá mást mondani.Nincs szivacs a ruhában?
2015. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán fog menni. Tényleg van benne szilikon csík meg a fazonja is más egy kicsit. A sima le fog esni rólad, az meg elég ciki. :D Inkább ne sajnáld rá a pénzt, jó befektetés és minden lánynak kéne egy JÓ pánt nélküli melltartó. :)

Még ha magadra ragasztgatod, tekergeted, akkor sem fog tartani semmit és kényelmetlen is lesz. Ha van olyan melltartód, aminek alul szélesebb a pántja meg a hátán sem az a keskeny fajta, esetleg azt próbáld meg pántok nélkül, de semmiképp se élesben teszteld. :D Kisebb méret esetén beválhat.

Meg neten terjengenek képek és videók a ragasztószalag ilyen célú használatáról... hát ahogy érzed, szerintem borzasztó ötlet. :D

2015. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ezt jó hülyén fogalmaztam. :D Alul szélesebb pánt alatt azt értettem, hogy a mell alatti rész nem íves (a merevítőnél) és nem csak egy kis valami fogja össze a két kosarat, hanem rendesen támaszt ott is. Na remélem így érthetőbb. :D
2015. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!