Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas vagy Nike sportmelltart...

Adidas vagy Nike sportmelltartó fölé kell még venni valamit (felsőt), vagy lehet önmagában is használni? Otthon persze mindegy, de edzőteremben hogy szokás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 1. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szokták magában horda i, de csak az olyan... izé csajok. Edzőterembe én edzeni járok, nem a cicimet mutogatni, ezért egy topot még fel szoktam rá húzni, már csak azért is, hogy ne izzadjak rá a gépekre, mert az rohadt gusztustalan.
2014. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki felvesz, van aki nem. Én felveszek egy topot, mert nem szeretem, ha bámulnak és az izzadtságot is felfogja.
2014. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha otthon edzünk, barátnőmön csak ez van, ha terembe megyünk akkor vesz rá mást is. Mellesleg én imádom amikor csak ez a sport melltartó van rajta, de azt nem szeretem ha bámulják miatta.
2014. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon magában, edzőteremben egy laza toppot rá.
2014. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!