Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 300 ezer feletti keresettel...

300 ezer feletti keresettel ciki turiba járni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó színvonalon élek, havi rendszerességgel 120 ezret simán el tudnék szórni ruhára, de valahogy sajnálom rá.

Átlag mennyiségű ruhám van, de gyakran sajnálok 6 ezret egy farmerre, vagy 3 ezret egy felsőre.

Ciki lenne turiban nézelődni?


21L


2015. aug. 14. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Egy ismerősöm is jár turiba igaz ő nem mindig havonta 1-2 alkalommal de 800ezer a kereslete havolta Szóval nyugodtan
2015. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senki meg nem modnja, hogy honnan van a ruhád.

Azért gondolod, hogy ciki lenne, mert sokat keresel? Senki meg nem mondja ,emnynit keresel, és nem látszik ,ha cska nem vagy teleaggatva mindenféle olyan cuccal, és nem mész oda mindenkihez, hogy "Heló, 300-et keresek ,marha jól élek, bármit megvehetnék, de msot turizok".

Az embereknke jobb dolguk is van annál ,minthogy vleed foglalkozzanak, aki meg erre vetemedne, az szóra sem érdemes.

2015. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nem a ruháid a legfontosabbak az életedben. Van más is, amire elköltheted a pénzed. (Nekem személy szerint pl. az utazás fontosabb, mint a márkás ruhák.) Mindenkinek magának kell eldönteni. És mégis kinek lenne joga azt mondani, hogy ciki?
2015. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Annyi más értelmes dologra el lehet költeni azt a pénzt amit így megspórolsz.
2015. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem keresetfüggő a turizás szerintem, anyukám jól keres és nagy turis, bár szerinte egyes turikban nagyon elszálltak már az árak.


Én bőven 300 ezer alatt keresek, de mégis ragaszkodom a márkás ruhákhoz és idegenkedem a turiktól.


De semmiképp sem ciki egyik álláspont sem, mindenki vásároljon ott, ahol megtalálja amit keres.

2015. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!! Én imádok oda járni, nem bírok vele leállni :D Nekem viszont nagyon nagyon sok ruhám van, de inkább azért szeretek túrni, mert az nem nagyon jön velem szembe az utcán. Simán megvehetném a Zarát vagy Mango-t vagy akármit amit akarok ( jó persze kivéve a luxusmárkákat, egy két darabra azért nem adom ki a havi vagy 2 havi fizum).

Ugyan így vagyok azzal én is, hogy sajnálok legtöbbször kiadni több pénzt valamiért, amit meg tudok venni akár olcsóbban és jobbat.

A legjobb szerintem, hogy gondolom neked is vannak más olyan dolgaid amin nem spórolsz, nekem pl a sminkek, ékszerek.. szóval alapvetően a turkálós cuccban is csinos vagyok és sokan azt hiszik, hogy ez meg az is baromi drága volt, főleg akik ismernek és tudják, hogy kb mennyit kereshetek úgy kb-re.

Szóval szerintem járj nyugodtan oda, ha szereted is főleg, hogy ezzel sok sok pénzt lehet megspórolni, amit másra el lehet verni :D (vagy nem persze..)

Én egyébként imádom ezt az érzést, amikor találok valami hiperszupert nagyon olcsón.


Na most, hogy így kommenteltem ehhez, lenne kedvem menni, holnap be is nézek valahova :DD


21/N

2015. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem pl. van olyan ismerősöm, akinek sok pénze van, és mindenkit megszól, ha spórol valamin. Pl. ha viszel magaddal otthonról vizet üvegben, akkor elkezd virnyikálni, hogy miért nem ülsz be valahova inni helyette, hogy lehet már ilyenekre sajánlni a pénzt. Közben meg csak turiban vesz ruhát. Elég érdekes, mikor mindenki mást mindenért lefikáz, hogy mit spórolnak már, meg mi az, hogy nem telik erre vagy arra, aztán a nagy pofájával ott nyomakodik árufeltöltéskor...
2015. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy a divat nem a pénztárcád vastagságától függ.
2015. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Én csak azt nem értem, hogy mire fizetnek háromszáz fölött egy elvileg 21 évesnek?

Amikor ilyen "problémákat" látok mindig elkezdem áldani a 2011 előtti időszakot amikor még normális progresszív adózás volt ebben az országban.

2015. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván kell egy ilyen komment is... :D
2015. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!