Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kockás ing mintás pólóval?

Kockás ing mintás pólóval?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat am 11 éves vagyok illetve tavasszal leszek 12
2015. aug. 15. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány éves, és nem is írtam, hogy tudom.

így felesleges volt az okoskodásod.

szerettél volna nagyot mondani, de nem jött össze.


mivel kiírt egy kérdést, arra következtettem, hogy foglalkoztatja a dolog, tehát nem mindegy neki, hogy néz ki. és ha már érdekli, akkor jó eséllyel nem a kocsmába megy, hogy utána az árokban fetrengjen, tehát egy alap tanácsot adtam, nincs kőbe vésve, de attól még alap.

ez kb. olyan, mint hogy szandát zoknival nem veszünk fel. ez sincs kőbe vésve, de alap.


nézd, nem kell hisztizni, ha neked így jó, csináld. aki szeretne adni magára, és érdeklődik, hogy lenne jobb, az meg tegye ezt, ezért nem kéne megszólni sem azt, aki kérdez, sem azt, aki tanácsot ad.

2015. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11, 12 évesen nincsenek ilyen szabályok. ami tetszik, azt hordod.


később lesz majd jelentősége.

2015. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 15. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Ömm, én írtam, hogy fel szoktam venni a mintás pólóval, viszont azt nem én írtam, hogy tudod, hány éves :D ha jobban odafigyelsz, láthatod, hogy az utána lévő válasz az enyém :)
2015. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!