Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Lányok, nektek bejön, ha egy srácon kockás ing van alatta mintás pólóval? Ing esetében sima vagy flanel inkább?

Figyelt kérdés
Sima ing alatt a hagyományos, vékonyabb inget értem, mert ugye a flanel vastagabb.

2014. okt. 14. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem az informatikusokra gondolsz?:D
2014. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem csak ők hordanak ilyet. :D

Amúgy nem vagyok informatikus.

2014. okt. 14. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
A sima inget egy pólóval nagyon tudom szeretni egy fiún, de nagyban függ az ingtől, és a póló is inkább akkor egyszerű legyen, ami nem üt el az ing színétől.
2014. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert én sokszor azt látom, hogy az ing és az alatta lévő póló különböző. Pl. kék kockás ing és fekete, szürkés vagy barna póló, ezek ugranak be hirtelen amiket már láttam.
2014. okt. 14. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen ing és egy egyszínű póló OK:)
2014. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kék ing fekete pólóval nekem teljesen rendben van :) Nem úgy gondoltam azt, hogy elüt, hanem hogy pl. egy rózsaszín inghez ne vegyen fel zöld pólót. (Elég szélsőséges példa, de így jobban érthető)
2014. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem gondolkodtam amúgy sem olyan kombinációban ami nagyon elütne egymástól. :)
2014. okt. 14. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az ing-póló kombó. Mindegy, hogy a flanel, vagy sima.
2014. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy a póló vagy az ing legyen egyszínű. A sima ing nekem jobban bejön, de mostmár ugye hidegebb van így az is érthető.
2014. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a póló megöli az ing hatását :D Nem maradhatna simán csak az ing? :D
2014. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!