Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbizhato oldalak, ahonnan...

Megbizhato oldalak, ahonnan ferfi ruhakat lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnek rendelni par ruhat, valami megbizhato oldalrol. Nagyon jokat lattam az aliexpressen, de nagyon nem megbizhato. Szoval valami olcso ebay szeruseget keresek, valakinek tapasztalata?

2015. aug. 15. 22:29
 1/6 anonim válasza:

Asos.com

Nézz szét. Vannak drágábbak és olcsóbbak is

2015. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bamboochatheone válasza:
Az aliexpress nem megbízható? Rendeltél már onnan?
2015. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig semmim nem jott meg, es nem akarom minden alkalommal eljatszani a visszautalos sztorit.
2015. aug. 18. 14:31
 4/6 bamboochatheone válasza:
Nem lehet hogy benned van a hiba? Nekem már több mint 100 rendelésem van alin és sosem volt gondom vele. Ha valamelyik áru nem volt megfelelő akkor az eladóval egyeztetünk de mindig én jöttem ki jól.
2015. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos se nekem, sem az ismerosomnek nem volt szerencses rendelesunk. De ez most ugyan az, hogy nekem is az ebayes rendelesekbol van tobb mint 100, es ennek a 99%a megerkezett, masnak meg soha nem jon ossze.
2015. aug. 20. 12:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Asosrol mar rendeltem is, elvileg 1. elott megerkezik, na majd meglatjuk.
2015. aug. 21. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!