Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában divat ez a röhejese...

Mostanában divat ez a röhejesen feljövő, köldök fölé érő farmer?

Figyelt kérdés

Egyre többeken látok ilyet, de elég furán néz ki. Főleg úgy hogy nemrég meg mindenki olyat hordott, hogy minél jobban kilógjon a feneke belőle és az volt a ternedi.

Én valahogy a kettő közötti középútban érzem jól magam. Köldök alatt legyen a dereka, de azért a fenekem is benne legyen.


2015. aug. 16. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Magasított derekú farmer.Én is most szeretnék venni magamnak egyet,viszont ha divat lesz,akkor inkább nem veszek. Amúgy szerintem egyáltalán nem divat,sőt le is nézik az embert miatta.
2015. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... én mostanában úton útfélen ilyeneket látok. Főleg tiniken.
2015. aug. 16. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos divat. Pedig kb senkinek nem áll jól, lapos lesz benne a fenék, a legkisebb pocakot is kihangsúlyozza, és összenyomja a felsőtestet.
2015. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja-ja, ez az! Nekem se tetszik.
2015. aug. 16. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
alkat kérdése. van akinek lapos a hasa és szép kerek feneke van- na ők hordhatják:)
2015. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én undorítónak találom a lányokon, eddig szerencsére errefelé nem sokat láttam, de az gusztustalan volt.. Pedig az adott egyének szépek voltak, de ez a farmer...
2015. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok alacsony is és vastagabb combokkal kisebb pocakkal szerintem nem tom lehet jo a tüdőnacis változat habár max köldököt érőbe mennék nem a fejemig huzot mert az asztán nagyot smileozna mindenki vagy kacagna az utcán ha még làtszana is uhf. Max nrm veszek olyat maradok a középváltozatban.
2015. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!