Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Decemberben bálozok. Szeretnék...

Decemberben bálozok. Szeretnék valami extra csini kisrucit, csak nem túl drágát. Megláttam ezt, és beleszerettem. Hol találhatnék hasonló ruhákat 10ezer Ft alatt? Miskolcon lakom. Vagy van vmi megoldás erre a netes rendelésre?

Figyelt kérdés

No de netről nem szívesen rendelnék, mert ki tudja jól áll-e vagy ilyesmi, és mire visszaküldöm, stb, ott vagyok, hogy bál és ruhám nincs.


[link]


2008. okt. 27. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!hát ez nemépp báli ruha:)inkább egy kombiné.Severbe nézd meg, ott mindig vannak nagy választékba.de ne a fehérnemű osztályon:)Sok sikert!
2008. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez egy ruha,nem kombiné:D csini sztem...tavaly is ilyen kis fekete koktélruhám volt.

köszi a tippet!

2008. okt. 27. 14:50
 3/8 A kérdező kommentje:
a link meghalt...a bonprix.hu-n a ruhák kategóriájában az első oldalon a leopárdmintás aranyruci az:)
2008. okt. 27. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En ugy csinaltam anno, hogy kivalasztottam a neten egy rohadt draga (65.000 HUF) koktelruhat, lementettem a kepet, es elvittem varronohoz. Megbeszeltuk, milyen anyagot veszek hozza, elvittem neki. Anyaggal, munkadijjal egyutt fizettem osszesen 3500 Ft-t, a ruha pedig csodaszep lett. :)


(Es ennek meg elonye is van, ha egy motivum, vagy valami nem tetszik az eredetin, egyszeruen nem varratod ra, es kesz.)

2008. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez mekkora jó ötlet...de másfél hónap alatt meg tudja varrni a varrónő?nem miskolci vagy?
2008. okt. 27. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok miskolci. De en egy eleg kicsi varosban lakom, es megis talaltam varronot, es kesz is lett kb. 2 het alatt. Szerintem Miskolcon tuti talalsz egy jo varronot, es mondd meg neki, hogy hataridore kell (a masfel honap boven eleg, de azert jo, ha tudja).
2008. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a varronő jó ötlet egy dologra kell nagyon figyelni beszéljétek meg hogy milyen anyag kell abbolmennyi és nézz utánna hogy olcsóbb e ha azt te veszed meg mert nekem egyszer egy táncruhát akart volna 8500ért varni csak mert olyan lett volna az anyaga

szval nézz utánna az anyagnak te

2008. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm!
2008. okt. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!