Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék úgy öltözködni,...

Szeretnék úgy öltözködni, amilyen vagyok, szeretném kifejezni mgam, de nem tudom. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most jött el az az idő nálam, amikor már szinte felrobbanok, amiért ennyire nem tudom kifejezni magam öltözködésileg. Nagyon nagy vintage kedvelő vagyok, zenében, ruhában, sőt a bútorok terén is az ötvenes-hatvanas évekből megmaradt darabokat találom a leggyönyörűbbnek. Sok rokonom és barátom is úgy véli, én valami ottani úrihölgy reinkarnációja vagyok :') Nagyon frusztrál, hogy nem találok megfelelő ruhát sehol ebben az országban, legalábbis Baranya megyében biztosan nem :S Ha még lenne Topshop vagy Primark, ahol vannak az én stílusomnak megfelelő cuccok... de nincs, szóval nem tudom már mit tegyek. Fontosnak tartom, hogy mindenki úgy öltözködhessen, amilyen ő maga, amikben tényleg megtalálja saját magát, a kis világát, de ez itt, ebben az országban szint lehetetlen, de azért mégis feltezsem a kérdést: udtok esetleg mondani pár vintage boltot, amik Pécshez közel vannak vagy pont ott találhatóak? Vagy csak Budapesten vannak ilyenek? :(

2015. aug. 18. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az a helyzet,hogy nem igen van ilyen Bp-en sem.Én az Astoria közelében láttam ilyesmit,meg pl. az Ómama Antik-ban vannak ehhez a korhoz hasonló cuccok.Second hand boltokon kívül szinte semmi.Primarkban szerintem nincs is ilyesmi.Legalábbis ahol voltam.Ami engem illet,én is jobban szeretem a régi stílusokat,de én még fiúként szerintem rosszabb helyzetben vagyok,mint a lányok.
2015. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam... de azért köszi :) Angliában jóval könnyebb dolgunk lenne :D
2015. aug. 18. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg varrathatnál magadnak,ha más megoldás nincs:)
2015. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de az angolok eléggé nem adnak a divatra...legalább is azt vettem észre.Talán Párizsban még maradt egy csipetnyi múlt.Bár ha ilyen gótikus stílus is tetszik,akkor olyan ruhákat tudsz rendelni.
2015. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!