Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táska illik egy 13...

Milyen táska illik egy 13 éveshez ami nem felnőttes mégis sok minden belefér?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék p*csásan kinézni? De ilyen mini táskát sem szeretnék, mert jó lenne ha több dolog peleférne. Pénztárca, telefon, spray, egészségügyi dolgok, ha kisebb dolgokat veszek akkor az stb.
2015. aug. 21. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sulitáskát keresel vagy csak olyat amit magaddal tudsz vinni, ha mész valahová? Sulitáskának hátizsákot válassz, nézd meg a Vanseket nagyon jók. Ha pedig ilyen kisebb táskát keeresel a Nikenak van ilyen kisméretű oldaltáskája vagy az Adidasnak is van ilyen kisebb oldaltáskája az ilyen A4-es lap méretű.

Ez a Nike: [link]

Az Adidas pedig ilyen: [link]

2015. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



esetleg valami ilyesmi?


ezen az oldalon szerintem nagyon jók vannak.


[link]

2015. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nem hátitáskát szeretnék inkáb oldaláskát, és ahogy írtam, nem suliba, hanem városba. Suliba a claires bacpack táskáját szeretném majd :) Köszönöm az eddigi válaszokat, de egyik sem tetszik úgy igazán :( Igazából ez nagyon tetszik de kicsi: [link]


Ez is nagyon jó szerintem, elég nagy is de túl felnőttes és egy 13 évesen szerintem viccesen mutat: [link]

2015. aug. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!