Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámulják (és szólják)...

Miért bámulják (és szólják) meg az emberek azokat a férfiakat az utcán, akik minisortban járkálnak?

Figyelt kérdés
Tegnap Debrecenben, délután fél kettő körül a Tesco felé ment egy harminc-negyven közötti férfi, nagyon rövid sortban. Jól állt neki a sort, formás lábai voltak. Mégis mindenki utánafordult, mosolyogtak rajta, a szembejövő fiatalok közül néhányan be is szóltak neki. Miért viselkedtek így vele szemben az emberek? Benne van netán az Alaptörvényben, hogy tilos férfiaknak minisortot felvenniük?

2015. aug. 22. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az a minisort?

Rövidnadrág? Az okés.

Olyan, mint lányoknál a fenékmutogatós forró nadrág? Az gáz. Lányon is elég feltűnő. Pasin meg kifejezetten b_uzis.

2015. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem szokványos, de szerintem te voltál, homisnak tartják, én is nőies beállítottságú vagyok, de nem a minisortot szeretem, hanem a latex nadrágokat vagy évekkel ezelőtt nylonharisnyát hordtam rövidnadrággal.
2015. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nőkön is megnézik...
2015. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ez női ruha:)

Cicanacit sem vesznek fel férfiak. Van ami férfias és van ami nőies, na ez inkább nőies.

2015. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

"cicanacit sem vesznek fel, van ami nőies"


Az nem probléma, ha a csajok és a nők hordanak férfias ruhákat, sokan nadrágot hordanak a legtöbbször, nem leggingset vagy szoknyát. Az miért nem baj?

Az igaz, hogy kevesen vállalják fel, ha pl minisortot vagy leggingset ami unisex felvenni, mert amilyen bunkók az emberek, kinevetik, lehomizzák stb.

Épp ezért javasoltam régebben, hogy kellene felvonulást tartani az öltözködés elfogadtatására, ha a homoszexuálisokat el kell fogadni és a házasságukat is, nem sértegetheti stb senki őket, akkor az öltözködést is így kellene már végre nyomatékosítani, mert sok hülyének ez a szokása, hogy a másképp öltözködőket vegzálja, megalázza, bántja stb.

2015. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem sértegetheti senki őket?:D

Azt hiszed azért mert felvonulnak meg törvény előtt is házastársak lehetnek senki nem sértegeti őket?:D

Melegfelvonulásos eset: a rendőr aki védte a felvonulást is azt mondta hogy ,,ne dobáld a bu-zikat''.

Attól még hogy különböző jogokat adnak nekik még mindig sértegetik őket. Mondjuk nem tudom hogy minek kell a melegeknek is megjátszani magukat... Ők is bu-ziznak, sőt jobban de ha egy nem meleg teszi ezt akkor az mekkora hűha.

Amúgy meg az utcán is simán lebu-zizzák őket nehogy azt hidd. A rendőrség meg nem fog kimenni hogy micsoda terrorista vagy. Meleg csak egy illedelmesebb megnevezés pont úgy mint ahogy a cigányságot sem így nevezik hanem úgy emlegetik mint kissebbség vagy romaság. Lényegében ugyan az, csak a TV-ben mégsem bu-zizhatnak a politikusok.


Amúgy meg miért kellene mindenkinek mindent tolerálnia? Ha ez neki nem tetszik és hangot is mer adni a szavának akkor tegye. Ezt hívják szólásszabadságnak. Az más dolog hogy megsért vele mást, de ez alapvető jog minden országban becsületsértést pedig ilyenért nem igazán szoktak indítani hogy ,,azt mondta hogy lányosan öltözködöm és kiröhögött''.

2015. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Az más dolog, hogy valamit tolerálni vagy ha becsületét, személyét sértegeti valaki. Elég baj, ha a rendőr ilyet mondott, simán bíróság elé lehetne citálni, vagy ha engem is van, hogy lebúzáznak, melegeznek, akkor ha akarom és ismerem őt, beperelhetem. Csak bizonyítani nem tudom, ez akkor lenne megoldás, a nyilvános fórumon becsmérelnének, vissza lehet keresni. De én azt veszem észre, hogy akik óbégatnak csak falkába nagy legények, egyedül még senki sem mert lebzizni, szóval ilyen nyomi pö*sök ezek.
2015. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom mindenkinek ajánlani:

[link]

2015. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyire rövid sort? Olyan golyószorító szűk, fél sggel kint?

Én is járok sortban, de inkább tetszéssel nézik. Igaz az nem feszül, nem rövid, de nem is az a bő lógós térdgatya. Szerintem meg az a gáz és igénytelen. De fenékmutogatós forrónadrágot nem vennék fel.

2015. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!