Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok mostanság férfi...

Hol tudok mostanság férfi szürke, piros vagy fekete csőnadrágot venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Kerestem már sok helyen nem találtam csőnadrágot max. csak egyenesszárút.

előre is köszi


2010. márc. 10. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Zara és Bershka férfiosztálya.

Pirosra nem mernék esküt tenni, de fekete és egyéb konszolidált színekben 100%, hogy találsz.

2010. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi ezeket a boltokat melyik nagyobb bevásárlóközpontokban tudom megtalálni ha esetleg megtudnád mondani. lehet ma szétnézek :D
2010. márc. 10. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

aréna plázában van zara és bershka is.a pull and bearben is nézd meg én ott is láttam multkor.

am van az árkádban zara,a mamutban meg bershka.:)

2010. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aréna Pláza, Allé, ezekben van Zara és Bershka is, Árkádban van Zara, Mamutban is.
2010. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
izé köszi ja eleset h zara az ottvan de a másiakt aztmég nemis nagyon hallotam meg a pulltse de megnézem köszi
2010. márc. 10. 19:35
 6/7 A kérdező kommentje:
bershka és pull and bear-t nem találtam az árkádban:/ demajd megnézem arénában is:/
2010. márc. 13. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:
zarában volt csak nem az én mérteme meg 13 ezer amugyis:/ azsejo:/
2010. márc. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!