Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha pasiként ilyen szatén...

Gáz ha pasiként ilyen szatén pizsamában alszom?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam ilyen selyem vagy szatén anyagú fekete fényes pizsamát, tetszik, de van aki szerint ez b..is.

Tényleg csak azok hordanak ilyet?

[link]



2015. aug. 22. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ne reklámozd. :D Bár ha neked kényelmes akkor szard le a másik véleményét. :D
2015. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát...szerintem elég szarul néz ki :DD

Mondjuk ha a barátnőd ott alszik ne vedd fel, de ha egyedül alszol eljátszhatod hugh hefnert


17/L

2015. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kényelmesnek kényelmes, mindig is ki akartam próbálni milyen érzés lehet. Barátnőm nek hálóingje van ilyen anyagból. Élőben meg nem látta rajtam de kép alapján tetszik neki bár lehet csak mondja :)
2015. aug. 22. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez komolyan mondom nekem tetszik. Nem tetszik ha egy fiú pizsamát hord de ez tetszik. olyan chuck bess-es :D<3
2015. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele. Nekem is tetszik igaz én selyem alsóban alszom mert szellős és kényelmes
2015. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen páromnak is van es ő is imádja:) persze ha együtt vagyunk hamar lekerül róla is a pizsi de olyan kis elegáns benne. luxus feeling érzést nyújt a selyem viselése
2015. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz mert én is csak ilyen selyempizsiben meg selyemingben alszok selyem ágyban
2018. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem gáz,mert szexi és élvezkedni is jó benne
2021. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!