Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Messze még a nyár, de már...

Messze még a nyár, de már eldöntöttem, hogy fehér fürdőruhát szeretnék. Honnan tudhatom meg az üzletben, hogy vizesen nem fog átlátszani az anyaga?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A világos fürdőrucikat alá szokták bálelni, tehát elvileg az alsó része is, és a felső is kétrétegű kell, hogy legyen, akkoris, ha a felsőben nincs szivacs.

De esetleg beszéld meg az üzletben, hogy kipróbálod otthon, és ha nem jó, akkor vegyék vissza, ha jó minőségű fürdőrucit árulnak, akkor belemennek úgyis, mert akkor nem fogod visszavinni...

Amúgy meg asszem pár munkanapon belül a fogyasztóvédelni törvények szerint is kötelesek visszavenni, még akkoris, ha nincs baja, ha nem hordtad, tehát simán megcsinálhatod, hogy hazaviszed és ha nem jó, akkor másnap vissza, csak előtte nézz utána, hogy pontosan hogy van, hogy tudj mire hivatkozni. De a legjobb, ha megbeszéled...

2010. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és csak akkor veszik vissza, ha a bugyijában benne van a matrica, szóval arra vigyázz, hogy maradjon benne...
2010. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd alá a kezed, közvetlenül érjen hozzá és ha látod az ujjaidat akkor gáz van.
2010. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Válassz olyat amiben szivacs bélés van akkor biztos h nem fog átlátszani és a melleidet is szépen tartja majd.

Nem arra a fehérnemű melltartó stílusra gondolok hanem a háromszög alakúra amiben van a szivacsbetét, nekem olyan volt tavaly és imádtam mert nagyon szépen kerekedtek benne a melleim és nagyobbnak tűntek :)

20L

2010. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig az ujjas válasz ért talán a legtöbbet :)

Hazahozni nem szeretném, mert helyben nincs normális bolt, másik városba visszarohangálni meg egy fürdőruha miatt nem akarok, nem is igazán bírom a buszt... :S

A szivacsos megoldást ajánlotta anyukám is, de egy az, hogy nem bírom elviselni valamiért, nekem olyan idétlenül néz ki még a háromszöges megoldásnál is - mondjuk az egy dolog, hogy nekem bénán áll, másnak attól még lehet jó, csak azzal én nem vagyok kisegítve :D - kettő meg, hogy egyszer volt már, hogy kipróbáltam, és vicces volt, hogy minden medencéből való kijövetel előtt ki kellett csavarni a cicimet, mert csurgott belőle a víz :D pedig nem volt vastag szivacs :)

szóval szivacsosat nem szeretnék, ezért érdekelne, hogy hogyan tudom a boltban megnézni, hogy átlátszik-e majd vizesen :)

2010. márc. 10. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fehéret veszel szánjál rá pénzt, ne 5-6 ezerért vegyél, mert drága lesz, ha nem jó. Lehet, hogy az ujjad alapból nem látszik át, de lehet, hogy nedvesen a bimibi már kifigyel.
2010. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!