Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném megújítani az...

Szeretném megújítani az öltözködésem (főleg iskolába), mivel eddig mindig csak farmer+póló+zokni kombinációt használtam nap mint nap. Most szeptemberben megyek majd gimnáziumba, úgy gondoltam, ez jó lehetőség lehet a változásra. Segítene valaki? 14/L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, hogy mit viselhetnék, az interneten nézelődtem, és a jelenlegi ruhatáramból összekombóztam néhány ruhát. Mit gondoltok, ezeket viselhetném iskolába? Ha szembe mennék veletek az utcán, mi lenne a véleményetek rólam?


[link]


[link]


[link]


Na ebben már nem vagyok biztos, inkább csak ünnepibb alkalomra szabad felvenni, ugye?:


[link]


Ezt pedig nyárra gondoltam, mondjuk osztálykirándulásra, vagy esetleg egy olyan szeptemberi napra, amikor 35 fok van:


[link]


Ennyit sikerült összehoznom. Azon gondolkodtam, valamikor majd elmegyek anyuval ruhát venni, szóval segítenétek, mit vegyünk? Képpel, vagy csak szöveggel, mindegy.

Amit észrevettem az, hogy nagyon tetszik a japán-koreai stílus, tehát a masnik, a nagyobb pullóverek, de tetszenek a pasztell színek, avisszafogott dolgok is. Tehát, bár a japánok hordják, de én nem szeretem a miniszoknyát, az nekem túl feltűnő lenne.

Kérem, valaki segítsen, mert én nem értek a divathoz. Minden segítséget előre is köszönök.



2015. aug. 23. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nem értesz a dovathoz, de megpróbálok segíteni:)

Először is:Tudom, hogy a hajadról nem kértél véleményt, de szerintem azt növeszd meg egy picot hosszabbra, és talán egy kicsit ritkítani is kéne.


Ruhák:Figyelj, ezt a te érdekedben mondom.Próbálj egy kicsit.."divatosabb" holmikat szerezni.Nem, nem is az hogy divatosabbat, csak valami olyat, ami nem ilyen kislányos:)

14 éves vagy, a gimiben biztos, hogy cikiznének.Ha ez a stílus jön be, nem baj, csak fogyelj a színekre:) Például a rózsaszín kardigán hejett lehetne valami sima egyszínű, mondjuk púder, vagy valami "nude" színű.

Ünneplőnek szerintem egy sima fekete szoknya, fehér inggel jobb lenne:) a harmadikat pedig együtt szerintem ne vedd fel:\

Beszerezhetnétek egy jó kis farmert, az jól állna:)Ha szereted a csőfarmert, akkor az lenne a legjobb, mert biztosan jól állna:)

Ahoz is hordhatsz kardigánt, csak én a hehedbe valami kevésbé kislányosat vennék:)

Egy egy színű toppal (pls fekete vagy fehér) jól fog kinézni:)

2015. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Uhh, elég sok betűt elgépeltem, de telefonról írok, és próbáltam gyorsan, ne haragudj:)
2015. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott pár dolog:) A térdzokni jól áll, abból beszerezhetnél olyat is, amin nincs minta pls fekete, sötét kék, bórdó stb..
2015. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

*pl

Tudom, hogy a pls mást jelent, de megint elütöttem:D

2015. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld. Szóval akkor sima egyszínű kardigán és csőfarmer? Szoknyát ne hordjak? Mert eddig se hordtam, és úgy gondoltam, jó lenne, vagy vehetnék még szoknyákat, mert csak ez van itthon.
2015. aug. 23. 16:49
 6/23 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!:)

De szerintem egy kőrszoknya talán jobban állna:) vagy ha az nem tetszik, akkor ilyet is hordhatsz:)

Egy színű toppok is szerintem jók lennének!:)

Esetleg rövidujjúkat is veszerezhetsz, valami mintával vagy felirattal:)

2015. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, most jutott eszembe, hogy a pólókat már unod.Akkor pár csinos blúzt, ami szoknyához és nadrághoz is fel tudsz venni:)
2015. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

próbálok elvonatkoztatni attól, hopgy nekem teljesen más a stílusom.

1. a szoknya szerintem jó és a térdzokni si hozzá, de ne legyen mintás. egyszínű fekete legyen. ezt a kardigánt felejtsd el örökre! azok a virág minták nagyon elrontják

2. ez a kardigán annyival jobb, hogy nem mintás, de a színe nem tetszik

3. ez a felső sem tetszik, de ezzel a kék nadrággal teljesen tönkre vágod az egészet

4. a ruha alapból nem egy jó választás, de ez a fehér harisnya borzalmas hozzá

5. ez pedig egy teljesen egyszerű ruha


alapból nincsenek szép ruháid - bocs. de még összeválogatni sem tudod őket. vegyél alapdarabokat mindenképpen

2015. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos :) Előző jókat mondott, én ezeket tenném hozzá:

Fehér pamutharisnya felejtős szerintem bármihez, fekete jobb, elegánsabb. Nejlon leginkább, de őszre-télre okés a pamut is.

A 3. képen azt a 2 felsőt tuti nem venném fel együtt. :/

Színes farmerre gondoltál már? Amikor én voltam 14-15 én szerettem őket meg akkor divatos volt. :) Volt pl. halványlila, zöld, barna. Tudom írtad unod a farmert, de szerintem ez feldobná. :) Persze színben hozzáillő dolgokkal.

A pulcsijaid aranyosak, csak tényleg kissé kislányos hatást kelt. Vannak nőiesebb szabású kötött kardigánok kisebb méretben is. :) pl ilyesmi [link]

Most ennyi jutott eszembe remélem segítettem. :) 19L

2015. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az eddig látottak alapján szerintem hozzád nagyon passzolna a japán "mori girl" stílus. Itt van pár kép:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Többnyire pasztellszíneket használ, japán és még egyedi is.

Írj nyugodtan, hogyha kell segítség.:)

2015. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!