Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baja lesz a fiú gyermeknek,...

Baja lesz a fiú gyermeknek, ha lány ruhában játszik otthon?

Figyelt kérdés
11 éves
2015. aug. 24. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban már nem egészséges, legalábbis ha rendszeresen lány ruhába van. Persze ez attól is függ mit értesz a "lány ruha" alatt?
2015. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
61%
Nem. Nyugodtan hordjon olyan ruhát amilyet akar.
2015. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodj meg, 11 evesen mar eleg biztos, hogy merre orientalodik - ha meleg, akkor meleg es kesz, de nem a ruhatol.
2015. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Egyalralan nem biztos hogy meleg. Basszus meg csak 11 eves :D
2015. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
AZt megtudnád mondani miért van így nevelve egy gyerek?
2015. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is öltöztem fiúnak gyerekként, még az állva pisilést is megpróbáltuk a húgommal, egyikünknek se lett ebből baja.
2015. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a lányruha nem szoknyát jelent, hanem legfeljebb a fazon meg a szín lányos, akkor nyugodtan.
2015. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Baja nem lesz.


Azt hiszik, hogy ha lányruhába rakod, meleg lesz, de pont fordítva van - azért öltözik lányruhába, mert már el van döntve, hogy meleg-e.


Mellesleg szerintem a melegekre kevésbé jellemző a női ruha, hisz ők férfiként azonosítják magukat, inkább transzneműekre jellemző ez.

2015. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a szülőkön múlik. próbálják terelgetni, de sok csajos ruha tetszik neki. A lányos színek, a skinny nadrágok, de már volt otthon szoknyában is.
2015. aug. 24. 17:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hiaba terelgetik, a kissrac egyszeruen igy erzi jol magat. Az is siman lehet, hogy csak egyedi a stilusa. 'Baja' nem lesz tole, iskolaba nyilvan nem fog lanyruhaban jarni.


Es bizony minden tovabbi nelkul elkepzelheto, hogy a gyerek transznemu (ugymond rossz testbe szuletett) - de ennek eldontesere a te laikus leirasod keves lesz.


Igazabol te ki vagy, az aggodo nagymama...?

2015. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!