Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú ingeket szabad/i...

Milyen típusú ingeket szabad/illik csak betűrve, vagy tök mindegy?

Figyelt kérdés
Pl ha a potgombok kívül vannak az jelent valamit ebből a szempontból?illetve az ing hosszúsága
2015. aug. 26. 02:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Betűrve hordani, elnézést
2015. aug. 26. 02:07
 2/4 anonim válasza:

Nem tudok olyan ingről amit csak betűrve lehet hordani. Pótgombok szempontjából is szerintem mindegy. Ha nagyon rövid az ing akkor szerintem ne tűrd be. Nagyban függ attol is, hogy milyen a nadrág/szoknya amibe be szeretnéd türni. Szerintem tűrd be, nézd meg hogy hogyan áll és ha béna akkor hagyd kint és ne tűrd be.

Lehet, hogy van erre valami íratlan divat szabály, nem tudom.

2015. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Farmerre gondolok most,egyébként ha beturom alap hogy övvel hordanám csak. Pedig mintha lenne valami íratlan szabály :D hogy az ing szabasan múlik?
2015. aug. 26. 08:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg ugye egyik ingnel a pótgomb varrása és a gombok nem látszanak elől valanelyiknel igen, de ez akkor nem számít, nincs jelentősége?
2015. aug. 26. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!