Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a mostanában...

Mit gondoltok a mostanában divatossá vált sztreccs nadrágokról?

Figyelt kérdés
Nem a leggingsekre gondolok, hanem azokra a nadrágokra, amiken rendesen van zseb, meg zipzár, esetleg öv is, és nagyon testhez simulóak, pontosan követik a láb vonalát.
2010. márc. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
én nagyon szeretem, de csak vékony lányoknak áll jól
2010. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

sokan imádják, és sokan le is cserélik a ceruza fazont erre

a pasiknak tetszik ez a sztreccs :)

de csak akkor hordd! ha vékony vagy! és ez igaz a leggingsre, meg a ceruzagatyóra is... bár ott az átlagosok is hordhatják az utóbbi két fazont

2010. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
I <3 it. :D
2010. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Énis szeretem, van is ilyen nacim, de mondjuk tényleg igaz, hogy egy narancsbőrös combon nem túl előnyös, szóval az a hátránya, hogy csak azoknak áll jól, akiken egy gramm plusz nincs.

Meg a másik, hogy bővebb felsőt lehet csak felvenni hozzá, mert a szűk felső szűk nacival már túl sokat mutat...

2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó. :) Remek. :) Tegnap egy boltban az eladónak sikerült rábeszélnie egy ilyen gatyóra. Nagyon tetszett, csak féltem, túl sokat mutat.

Köszi az eddigi válaszokat! <3 xoxo

2010. márc. 11. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jol néznek ki.:)

(LL)

2010. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!