Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sorrendbe tudnátok rakni az...

Sorrendbe tudnátok rakni az alábbi cipő márkákat legjobbtól legnyengébbig?

Figyelt kérdés

Mondhattok véleményt is. Kedvenc, legmegbízhatóbb, legkényelmesebb, legstrapabíróbb, legdivatosabb stb.

Converse, Ed Hardy, Lee Cooper, Vans, Nike airmax, Adidas, British Knights, Fila.



2015. aug. 26. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Nike,Adidas az élen a többi divat márka.


Ja,és pl.: a Converse csak idehaza nagy valami...

2015. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Vans van, amit imádok. :) Az Airmax eléggé tömeg lett.

Converse, Vans megéri, viszont szerintem a Nike is:)

2015. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nike-m, Adidas-om(csak Originals) és Converse All Star Light-om van(az a vékonytalpú)

Tapasztalatok: Nike-számomra a legkényelmesebb. Hetedikes koromban sulikezdésre kaptam, sima sportcipő fazon, nagyon jól bírta, kilencedik osztály elejéig szinte nap mint nap abba jártam. Baromi kényelmes, strapabíró cipellő, de 2-2.5 év alatt olyan állapotba került,hogy már utcára nem vettem fel, csak kirándulni. Értsd úgy, hogy látszik rajta, hogy használtam+enyhén a talpa sárgulni kezdett. Most az a kerti cipőm.:)

2 hónapja potom pénzért outletben 3800-ért vettem egy Nike futócipőt, szintén nagyon kényelmes, imádom.


Adidas: Nyolcadikos sulikezdésre vettünk outletben 6300-ért egy adidas Originals cipellőt. Ma is megvan, lakk az anyaga de utcára is simán felvehető, mert nincs elhordva. Pedig sokat használtam. Aztán kilencedik elején 4000-ért Apródról vettem szintén egy Originalst, használt volt, de max 5x volt a csaj lábán. Az is kifogástalan állapotban van.


Converse

Light típusú, szóval vékony talpú. 7 éve megvan, és még mindig cipő, csak beszürkült kicsit, mivel alapból fehér és egy párszor kimostam :) ritkán hordom, mert már szűk az orra, anyum szokta viselni. De régen sokat hordtam.

A miheztartás végett most fogom a tizenharmadik osztályt kezdeni. És még mindig megvannak ezek a cipők! Szóval tényleg sokat voltak/vannak nyúzva! :)


Többi cipőm, amik Deichmannosak, vagy kínaiból valóak, egyrészt nem kényelmesek, másrészt sokkal hamarabb tönkremennek :( nem vagyok sznob, ez tapasztalat. Másrészt ott is elkérnek 4-6ezret egy sportcipőért...annyiért outletben is találni márkásat.

2015. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nikeból sem csak az Airmax létezik.:D azt kifejezetten nem szeretem, de egyébként a Nike áll nálam az első helyen, igaz, én nem utcára hordom őket elsősorban, de a futócipőm meg az edzőcipőm is ilyen. Abszolút strapabíró, az egyik már vagy 6 éve megvan, és jó állapotú pedig heti 3x biztos rajtam van. Adidasom is van egy, de az nem olyan kényelmes.


Utcára volt már Conversem is, de nem tudom miért olyan felkapott, amennyire drága nem annyira kényelmes, könnyen koszolódik, és szerintem nem tart eléggé. Nekem a Vans sem volt kényelmes, a többivel nincs tapasztalatom. Az én kedvencem jelenleg a Vagabond, ezek elég sokáig bírják, kényelmesek.

2015. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!