Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk, egy lányon a magassarkú...

Fiuk, egy lányon a magassarkú vagy a lapostalpu cipő tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Fiatalabb fiuk véleménye érdekel :)


Es alacsony lánynal :D es tegyük fel tud menni a magassarkuban :D


hany eves kortol mondjatok/mondanatok azt, hogy ez igen, szép/jól néz ki benne?

Es hany centis 'lehet maximum' a cipő sarka szerintetek?



2015. aug. 26. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Lapos talpú. Szerintem 20 alatt nem nagyon illik egy lányhoz sem a magassarkú, de hát kinek mi.

19/F

2015. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a magassarkút a lányokon, de az ízléses és ne 10+ centis tűsarkú legyen, mert abban senki nem tud normálisan járni és az nem szép, hanem röhejes.
2015. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Max 8 cm-re gondoltam :D :)
2015. aug. 26. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

bocs hogy lány vagyok!De szerintem nem volt szükséges ezt megkérdezni !Azt hordasz amit akarsz ,ha akarod lapos talpút ha akarod magassarkút.Én megfogadtam hogy max az 1-2 cm a sarok de ennyi azt is csak ha kötelező.És ne akarj tetszeni mindenkinek annak tetszel akinek tetszel oszt cs


12/L de bölcs ;)

2015. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
aki rajta van az a lényeg
2015. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
A magassarku mindig elegánsabb, karcsubbá teszi a nőt. :-) és légies a látványa... Én bármikor elfogadnék egy magassarkus nőt... az igényesség és elegancia velejárója nálam... szóval aki magassarkus az simán irhat privátot.. :-)
2015. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Szexisebb és nőiesebb egy szép magassarkú. Így az jobban tetszik ha van a nőn. De egy szép lapos cipővel sincs semmi bajom.
2015. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább a sportosabb lányokat kedvelem... :)
2015. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki pontozta le a negyedik válaszolót? Tök jól leírta lényeget, nekem is kb. ugyanez a véleményem.
2015. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor ide is leírom, amit a 4. Válaszolonak privátban írtam ( legalábbis egy részét :D)



csak érdekel mások véleménye, nem azért tettem fel a kérdést, hogy majd attól függően fogok cipőt venni, hogy melyikre szavaznak többen :DD

Es nem azért hordok magassarkut ( leginkabb alkalmakkor, de neha hétköznap is ha olyan ruhát veszek fel) mert valakinek tetszeni akarok :D

Lehet neki épp a lapostalpu jön be, nem tudhatom :'D


Amúgy is alacsony vagyok, legalább picit magasabb leszek, amíg rajtam van a cipő :D


Es ez nem kötekedés vagy ilyesmi :D

2015. aug. 27. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!