Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen iskolatáskátok van?

Nektek milyen iskolatáskátok van?

Figyelt kérdés

Mi az ami praktikus, minden belefér, mégis kinéz valahogy, szép, és nyugodt szívvel ajánlanátok másnak? Hol vettétek, megérte? Minden ötletet szívesen várok:)

esetleg képet, linket is:)



2015. aug. 27. 18:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy 14/L
2015. aug. 27. 18:40
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Mégis honnan tudhatnánk hogy neked mi a szép? Azért mert nekem tetszik, neked nem biztos.

Én hátizsákpárti vagyok

[link]

2015. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem sportosabb táskám van, egyszerű, fekete, kényelmes. Budmil márkájú és leakciózva vettük tavaly a müllerben. Persze te lehet, hogy a nőiesebb táskákat szereted, én nem tudom, de nekem ilyen a táskám. :)
2015. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Szia!


Puma hàtizsákot vettem. Két oldalzseb és egy zseb a hàtàn.

Hàlós rész, ami alul elrejthető, plusz belsőzseb.

Fekete, szürkeszinű (csontvàz puma minta)


Jó màrka és minőség. 5éve vettem.

(Dicsérték a táskàm. :) )


Ui. Olyat vàlassz, ami kényelmes és nem fogod megunni 1év múlva.

2015. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyet vettem 2 hete, majd meglátom, hogy fogja bírni. egyébként ez volt az egyetlen a clairesben amibe belefér egy A4-es mappa.

2015. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!(2-es) Én csak ötleteket gyűjtök, nem azt kértem hogy döntsd el helyettem, hogy milyen táskát vegyek...-.-


Második válaszoló! (3-as) egyelőre még fogalmam sincs, hogy nőies, elegánsabb táskát szeretnék vagy sportosabbat -esetleg a kettő között- csak annyit tudok, hogy mindenképp hátizsák legyen:)


Harmadik válaszoló! (4-es) Szerintem szép ez a táska:) Remélem strapabíró lesz, mert nekem is volt egy hasonló, de az oldalán belül 'megrepedezett'.


Várok még kommenteket, bárki írhat nyugodtan... :)

2015. aug. 27. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Adidas, 5 éve vettem, szimpla hátizsák. Sok mindent kibírt, például azt is amikor fociztak vele az indiánok ameddig kajáltam az ebédlőben. Amúgy vigyáztam rá. Lekopogom, jó kis táska. :)
2015. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű fekete hátizsákom van. Én hátizsákot ajánlok, mert egy rossz kialakítású oldaltáska sok fájdalmat okozhat (szó szerint).
2015. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hasonlóval járok suliba. Nincs sok könyvünk, szóval ebben tökéletesen elférnek a cuccaim.

[link]

2015. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, jó annak akinek nincd sok könyve:)

Én most megyek kilencedikbe, de mivel új suli(nekem), ezért szinte semmit nem tudok róla, hogy hogyan működnrk ott a dolgok (tehát pl. van-e szekrény, ahol ott lehet hagyni a cuccokat.


Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam:)

2015. aug. 28. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!