Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-12-13 éves lányok! Ti...

11-12-13 éves lányok! Ti milyen ruhában jártok suliba és milyen iskolatáskátok van? Ha lehet linkeljetek!

Figyelt kérdés
12/L

2014. aug. 24. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Most fogok menni 7.be.

Általában farmert veszek fel, pólóval vagy blúzzal, és pulcsival vagy kardigánnal, meg valamilyen hozzáillő kiegészítővel. Cipőből lapostalpút, de legtöbbször színes tornacipőt, vagy bakancsot húzok a lábamra. Az iskolatáskám hátizsák, kifordíthatós, az egyik fele rózsaszín, de én a színes szivecskéset használom. Ez így megfelel?:)

2014. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Én olyan rocker típusú vagyok, és leginkább sötét színeket hordok, de vannak élénk ruháim is. Fekete farmer, fehér álomfogós póló, fekete farmermellény, leengedett haj. Iskolatáskám fekete, kis rózsaszín virágokkal, Heavy Tools. :) Linket nem tudok neked küldeni, de remélem meg vagy elégedve a válasszal. :)


12/L

2014. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Sötét, néha fekete farmer általában piros/kék pólóval, fekete pulóverrel, melynek az ujját könyékig feltűröm. (Pólókból a sötétebb színeket hordom, rózsaszínt és társait soha nem venném fel). Türkizkék Nike-táskám van. Ha valamit nem írtam le, privátban megtalálsz :-)
2014. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nadrág, szoknya, ruha, minden megy nálam. szeretem a pöttyös ruhadarabokat és a színes sálakat. hátizsákom van, egy szürke Adidas.

szerintem a linkelés fölösleges.

szép napot!

13/L

2014. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jöhetnek még a válaszok:)
2014. aug. 24. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én idén ballagok.

Ilyen összeállításokat szoktam hordani:

[link]



Bár mostanában a rocker felé hajlok, így:

[link]


inkább valami ilyesmi a jellemző.

2014. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

A második link ez akart lenni:

[link]

2014. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Általában jeggings pólóval és kardigánnal. Ez a favorit. És kiegészítőket is hordok főleg karkötőt és gyűrűt. Hátizsákom van :)
2014. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi
2014. aug. 24. 14:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak! Az, ha felveszel egy fekete csizmát, hol rockeres? Az igazi rockerek fekete cuccokat hordanak - de ennyiben nem merül ki a stílusuk. Gyárilag szakadtas farmerek, zenekaros pólók (melyek mutatják, hogy az illető milyen rock zenekarokat szeret), szegecses karkötő, bakancs, nyakörv, lánc. És a legfontosabb jegy a ROCK zene. Te ilyen vagy? Nem hinném.

Még láttam itt egy 12 éves válaszolót, aki "rockeresen öltözködik, vagyis feketét hord". Nos, számtalan embert ismerek, aki inkább preferálja a fekete ruhadarabokat, de egyáltalán nem nevezhető rockernek, még a zenei ízlése is más.


Most jöhetnek a fontoskodó okostojások, hogyhát kell hagyni a kicsiknek, hogy próbálgassák magukat, meg, hogy a stílus nem kor függő. Ami jgaz is, viszont ennyi idősön még senkinek sem alakul ki a stílusa/senki nem tudja jól alkalmazni az egyes stílusokat... de próbálkozni lehet, csak akkor ne mondjátok, hogy "rockeresen öltözködtök", mert nem lenne igaz. Mert szerintem anyuci és apuci is beleszólna abba, hogy a kislányuk elmehet-e a suliba szakadt cuccokban és acélbetétes bakancsban.

2014. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!