Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van Miskolcon vagy Barciká...

Hol van Miskolcon vagy Barcikán olyan kismama bolt, ahol viszonylag olcsón lehetne kismamaruhákat venni?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni ebben? Újra gondolok, csak nem túl drágára.
2009. márc. 20. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, barcikán turikba lehet venni kismama rucikat, meg kínaiba kantáros nadrágot láttam a múltkor, de az Egressy úton a szolival szemben van egy kismama-kisbaba bolt, és ott van. Meg az Irinyivel szemben is van egy ilyen bolt
2009. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! engem is érdekelne, mert ami a szolival szemben van, az elég drága. igaz, még nincs rá szükségem, csak 7 hetes vayok. és ti milyen idős terhesek vagytok?
2009. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, én 13 hetes vagyok, aki az elsőt írtam. Én meg mondom őszintén, hogy kaptam kismamarucikat, így vennem nem kell, ezért írtam, hogy ott van a szolival szemben. Itt szültök Barcikán? Ki a dokitok?
2009. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én Pásztorra gondoltam, nekem a barcikai kórházban ő az egyetlen, akivel kellemes tapasztalataim voltak. de majd csak április 6-án megyek hozzá, akkor akarok vele beszélni, aztán majd meglátjuk. és te kinél szülsz?

Cs( második válaszoló)

2009. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát ha a szolival szembeni elég drága, lehet hogy turiban keresgélek inkább. Én 13 hetes vagyok. Ma töltöttem be a 13.hetet. Kezdenek már szorítani a ruhák, azért akarok lassan venni 1-2 kismama ruhát. Én Miskolcon szülök a Semmelweisbe, oda járok egy dokihoz.

A barcikai kórházat nem mertem bevállalni, mert sok rosszat hallottam, meg amúgy is Péteri vagyok, akkor inkább a Megyeibe mentem volna.

2009. márc. 20. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:

És Te, első válaszoló? Te kinél fogsz szülni? Mit tudsz a barcikai orvosokról?

Cs

2009. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az árakról tudtok valamit?
2009. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, és Váradinál fogok szülni előre láthatóan. Én hallottam rosszat is, jókat is a barcikai dokikról, de mindenhol vannak rossz dolgok, Miskolcon is, Pesten is, csak ehez közelebb vagyunk, erről többet hallunk. De most jött ide barcikára új doki, minden osztályra, és jött a szülészetre is nődoki. Meg új szülésznő is. Én a dokival már taliztam is. Én nem kérdeztem váradit, hogy mennyit kér a szülésért. majd adok amennyi marad :) Így is minden találkozásnál adok neki 3000-et.
2009. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szülésért átlagba 40000.-et szoktam hallani.
2009. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előzőnek: Igen igazad van, máshol is vannak rossz orvosok, meg jók is, de én úgy összességében gondoltam a kórházra. Anyósom többször volt már ott, nőgyógyászati problémával és egyéb problémával is és teljesen kikészült, amikor haza jött. Úgy bántak ott vele, mint egy állattal. Sírva jött haza, ahányszor be kellett valami miatt feküdnie. Nem csak az orvosokra gondolok, a nővérekre is. Átkerült a Megyei-be az utolsó műtétére, hát azt mondta, hogy a barcikaihoz képest ég és föld a különbség, mind a nővéreket, mind az orvosokat tekintve.


Nagyon sok rossz példát tudnék még hozni, de azok sokkal durvábbak, inkább nem írom le. Én még jót soha nem hallottam, az biztos.


Reméljük a mostani változások a barcikai Kórházban sok mindent megváltoztatnak majd.

2009. márc. 25. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!