Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a Borkutime-ról és...

Vélemények a Borkutime-ról és a Timecenter-ről?

Figyelt kérdés
Kinéztem ott magamnak egy órát, de szeretném előbb tudni, hogy milyen tapasztalaitok vannak ott. Valószínűleg interneten keresztül veszem meg

#Borkutime #Timecenter
2015. aug. 31. 13:11
 1/3 anonim válasza:
én is most vettem tőlük egy napfénnyel működő,rádió vezérelt CASIO karórát a Time Center - től, én sem találtam véleményt a boltról,de adok egy linket ahol arról az óráról kérdeztem itt a gyakorikerdesek.hu oldalon amit éppen megvettem ép ma,itt egy válaszoló azt hogy jó a bolt segítőkészek az eladók stb. link: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k.. remélemtudtam segíteni neked szia!!!!.
2015. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ja bocs az első vagyok és eddig az egyetlen bocs elfelejtettem nem ez az óra az amit vettem hanem ez csak már nem emlékeztem rá mert ez előtt egy olcsóbbat néztem ki de aztán mégis úgy döntöttem hogy áldozok rá és inkább ezt választottam [link]
2015. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zserno válasza:
Mostanra a TimeCenter online casio részlege harmat gyenge lett...A Duna Pláza Borkutime-ból nem is tudsz már rendelni mert nem dobja fel rendeléskor akár mit választasz .Sajnálom mert régen imádtam mert rengeteg Casió óra volt de most csöves lett.
2021. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!