Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy átlagosnál nagyobb...

Ha egy átlagosnál nagyobb mellekkel rendelkező nő egy középiskolában tanítani kezd, hogyan öltözködjön, hogy ne folyton ezért bámulják?

Figyelt kérdés
Kérnék csak komoly válaszokat. Az átlagosnál nagyobb mellmérettel áldott vagy átkozott meg a sors - és tudom, hogy a férfiaknál ez mennyire számít. (Most is biztosan fogok tapintatlan személyes üzeneteket kapni emiatt, bár előre jelezném, hogy feleslegesen, mivel menyasszony vagyok.) Visszatérve a kérdésre: most kezdek tanítani egy középiskolában, sok kamasz előtt, és nagyon szeretném, ha emiatt a komolyság megmaradna, ha úgy tudnék öltözködni, hogy ne tűnjön fel a nagy mell. Mit javasoltok, de tényleg komolyan kérem!

2015. szept. 2. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű. Ne húzzál nagyon kivágott felsőket, ruhákat. Ha van dekoltázs, akkor figyelj oda, hogy ne hajolj le, hogy ne lehessen belátni. Ne húzzál nagyon testre cuppanó felsőket, ruhákat.

Egyébként szerintem ettől még komolyan fognak venni, nem ezen fog múlni. Csak az a lényeg, hogy ne legyél olyan mellkidobós, magamutogatós, k_urvás. Így is biztosan téma lesz, hogy nagy a cicid. De azért nem ugyanaz, mintha az arcukba tolnád.

2015. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg hogy NE kivágott felsőket hordj akkor, vagyis kerüld főleg a V kivágású blúzokat...

Szerinten egy ing azért takar, mert be lehet egészen nyakig gombolni.

Talán meg a bő pólókat mondanám.

Ui.: Bocsánat a helyesírásért telefobon vagyok

2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Először is a legfontosabb, hogy ne hordj nagyon dekoltált felsőket. De erre te is gondoltál szerintem. Ez nem azt jelenti, hogy garbóban kell mászkálnod, de ne is látszódjon ki aaa... nem tudom, mi a rendes neve... szóval a cicivályat vagy mi. Inkább mutatok egy képet: [link] Szóval az a vonal ott középen :D

Ne hordj extra tapadós felsőket, mert azok még jobban kiemelik.

Vannak olyan blúzok, amik lezserebbek, bővebbek, derékban nem tapadnak rá úgy az emberre, azok szerintem jók lennének. Sima felsőkben is vannak ilyenek.

2015. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

Mivel én a nagy természetes melleket szeretem,számomra áldás a Nőknek ez az adottsága.

Én azt javasolnám,hogy próbáld ezt Te is elfogadni áldásként.Bár tudom nem járunk egy cipőben :)

Illetve a problémádon valóban csak az öltözködéssel tudsz leginkább segíteni.Ha bővebb,kevésbé dekoltált blúzokat,ruhákat hordasz,talán kevesebben fognak levetkőztetni a szemükkel.

Bár az én rajongásomat ezzel sem tudnád kivédeni :)

F40+

2015. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hány éves vagy, és, hogy mekkora a mellméreted, milyen a testalkatod. Én 29 éves vagyok, 75/D, 58 kg. De átérzem a helyzetedet, volt, hogy kellemetlenül éreztem magam tárgyaláson, mert a velem szemben ülő partner nem a szemembe nézett... Van, hogy ezt jó "kihasználni", de néha nagyon zavaró is. Ha nem akarom, hogy a mellemet bámulják, akkor zárt felsőt veszek fel, ősszel pedig már egyszerűbb, felkapok egy zakót, vagy teszek egy kendőt a nyakamba. Plusz jó megoldás az amúgyis divatos bővebb tunika.

A kamaszokkal pedig gondolom egyébként is meggyűlik a bajod...

2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit őszintén.

A nagy mell egy pulcsiban is feltűnő.

Ha 0 melled lenne akkor se lenne komolyabb a tanítás mint most hogy nagy.


Attól függ milyen karakter vagy, és ha nincs elég erős személyiséged akkor komolyságra ne számíts ha csak nem valami elit helyre kerülsz.

Nem a mellmérettől függ a dolog, csak az hogy mennyire bámulnak meg.

2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

A jó melltartó alap. Ha az megvan, akkor nem fognak összenyomódni a melleid, ahogy fentebb valaki linkelte. Ha ez megvan, máris sokkal szolidabb a megjelenés. Nézd meg itt a képeket:

[link]


Tényleg kerüld a mély dekoltázst, de a nyakig zárt vagy garbós felsők ugyanúgy rontanak a helyzeten. Túl mélyen dekoltált felső alá fel lehet venni egy rövidebb pólót vagy Ahh Bra szerű felsőt.

[link]

2015. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtak az mind jól, de itt kamaszokról van szó. Teljesen mindegy, hogy mit veszel fel, mivel tudni fogják, hogy nagy melled van, bámulni fogják, akkor is ha burkát veszel fel. Ne érezd magam feszélyezve előttük, rögtön megérzik.
2015. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, h vizslatnak, válts szakmát...de komolyan!
2015. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is a #8-as és a #9-es tanácsok a legjobbak!

A kamasz srácokkal szemben minél jobban erőlködsz, annál rámenősebben fognak vizslatni! Ha nem vagy erre a "szemmel-vetkőztetésre" felkészülve, akkor hozzá se kezdj az egészhez, mert ki fognak készíteni!!! Ha következetesen tunikába öltözöl, akkor még jobban bámulni fognak, mert "meglopva" (a látványtól) érzik magukat.

Ezt lehet persze nagyon jól kezelni egy vagány hozzáállással, meg el lehet játszani az aggszűzet is, de az utóbbihoz nagyon erős idegekre lesz szükség!

Én egy olyan osztályba jártam a gimiben, ahol a németet is és az angolt is egy egy giga mellű tanárnő tanította! (szinte az összes tanárnő bögyös volt - a diri bácsi mellbolond volt - de ez a kettő kirívóan el volt eresztve)

A német tanárnő egészen lazán vette a kérdést, és (látszólag) egyáltalán nem zavarta, hogy folyton a mellét bámuljuk. Nem öltözött hivalkodóan, de nem is takargatta őket "paravánnal") Az angol tanárnő (szerintem ő jobb nő volt különben) meg mindig apáca-stílusban adta elő. Az egész óra alatt érződött, hogy zavarban van; erre persze mi el kezdtük iszonyú pofátlansággal a mellét bámulni, szinte az arcába sem néztünk - így tiltakoztunk, hogy minden érdemi látványtól igyekezett megfosztani minket, kanokat! Mert azok voltunk: nem volt óra, hogy valaki ne merevedett volna be:)

A német tanárnő lazasága, engedékenysége oda vezetett, hogy mindenki tanult mint az állat, mert imponálni akart neki! (erre hangsúlyt is fektetett; megérte jónak lenni németből...) Az angol órák el voltak hülyéskedve, poenkodva - nem is tudtunk angolul... Viszont a mai napig folyékonyan - és helyesen - beszélek németül! Hála annak a két hatalmas dinnyének, az Isten áldja meg őt, bárhol is van a világon!

2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!