Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcára, iskolába gáz felvenni...

Utcára, iskolába gáz felvenni ilyent?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 2. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
eléggé
2015. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Ez sportruha.
2015. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen férfi az iskolában, utcán és a munkahelyen, ez a teremben, edzésen elmegy de amúgy igénytelen: [link]
2015. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha a nyockerben laksz, nyugodtan hordjad, nem fogsz kilogni a sorbol.
2015. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan csoporttársam aki ilyen gatyában (vagy melegítőben) ment sörözni vagy órára.
2015. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mé nem carod le? Szerintem simán mehet. Gáz vagy nem gááz, hát abban érzed jól magad, szerintem nyugodtan. Hát aki meg beszól, az nem a barátod, mit törődsz vele, hogy kötekszik? Jó az, ha akarod, akkor szerintem simán. Láttam már egyébként egy-két durva szerelést, ezt nem sorolnám közéjük a legkevésbé sem, szóval szerintem tökre mehet.
2015. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
inkább ne
2015. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem cuki :)) 13/L
2015. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én utcára néha megyek ilyenben, de hivatalosabb helyre (iskola, munkahely, stb) szerintem egyáltalán nem való.
2015. szept. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazából ezzel az abaj, hogy messziről ordít róla, hogy ez macialsó! Külső megkötős, gumis bokánás stb.

Vannak olyan melegítők, amik hasonlóan vannak szabva egy szövetgatyához, nincs bennük alol gumi, nincs fűzőjük, az anyaguk is "hivatalosabb".

Nem az abaj, ha valaki melegítőben megy az utcára, csak ne ilyen ténylegesen otthoni meg sportoláshoz való melegítőben.

2015. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!