Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szét jott a playersroomos...

Szét jott a playersroomos cipom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Vetem a playersroomban egy vans cipot 1 honapot hasznaltam es pont a garanacia lejarasa elot vittem vissza a ciponek az oran egy hatalmas nagy lyuk let meg a jobbos cipo is kezdet szet jonni , es be kuldtek 15 napra bevizsgalasra vagy mire es irtak sms t multkor h nem fogjak ki cserelni de megi scsak egy 20 ezer ft s ciporol van szo es valamit szeretnek tenni h vissza afjak a penzemet vagy ki csereljek , mivel ok adtak nekem szar termeket , es h mit tudnek csinalni? Elore is koszonok minden segitseget :)
2015. szept. 4. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálkozhatsz a garancia érvényesítésével, de nemhiszem hogy bármilyen eredményt el tudsz érni.

A legjobb megoldás hogy kivágod a kukába, és valami normális, strapabíró, erős lábbelit veszel. Pl. militarista bakancs.

2015. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ugy vittem vissza h meg 10 nap volt mire le jar a gari es azota 20 nap eltelt akkor most mi van? Mert a garancia lejarata elot vittem vissza szoval igyis kell cserelnijuk ,nem?
2015. szept. 4. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha még nem járt le a garancia és NEM akarják visszacserélni, akkor elmész a fogyvédhez és feljelented őket.

Ha már lejárt a garancia, akkor csinálhatsz bármit, nem fogják kicserélni.

2015. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ohh :( na mind1 majd lesz ami lesz , de köszönöm a segitséget :)
2015. szept. 4. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemhez kell menni. Viszont a Tékozló Homár blogon van több PR-es sztori és nem sok jóval kecsegtetnek. Mindenesetre harcolj meg velük és szerezd vissza a pénzed.
2015. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a fogyasztó védelemhez hogy jutok el vagy hogy történik ez az egész?
2015. szept. 4. 18:33
 7/8 opened paradise ***** válasza:

1 hónapnál többet kéne bírnia,jóval.

Extrém körülmények között hortad,vagy fociztál benne?

Ahogy már írták,menj a fogyasztóvédelemhez.

2015. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanulság az,hogy ne vegyél Vans cipőt,mert egy nagy rakás sz@r :)
2015. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!