Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Új frizura nem lenne gáz? Nem...

Új frizura nem lenne gáz? Nem késő? Mindig is féltem más véleményétöl,10 éves korom óta nagyon rövidre vágatom most 16 éves vagyok kicsit alacsonyan és vékonyabb test alkatú, sose voltam a legnépszerűbb.

Figyelt kérdés
Lehet leggbelül tudom a kérdésemre a választ de, nem biztosan.Bocs a hibákért ha van telefonról írtam

2015. szept. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj más véleményétől. A te életed, nem másé. Te befolyásolod a saját életed, nem más. Ha új stílust szeretnél, akkor ne más engedélyét várd. A lényeg, hogy magadnak tetszen. Biztos mondták már neked sokan, de ez ai igazság.
2015. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Duenna ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy te akarod, legyél egyéniség. Lehet, hogy át kell néha esned egy-egy gúnyolódáson, de ez soha ne riasszon vissza! Tudd legbelül, és mondd is ki hangosan mások előtt, hogy neked így tetszik, más véleménye meg nem érdekel!
2015. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!