Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19 éves lány vagyok. Tanácstal...

19 éves lány vagyok. Tanácstalan vagyok hogy milyen őszi cipőt vegyek magamnak? Küldjetek jò sok képet a mostani őszi cipőkről.

Figyelt kérdés
Milyen őszi cipőt vegyek?

2015. szept. 6. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy mostani?


Vegyél olyat, ami meleg, nem ázik könnyen, és kényelmes.

2015. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
19 évesen képtelen vagy arra, hogy bemenj egy cipőboltba, szétnézz és megvedd, ami megtetszik?!
2015. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem..de inkább sportos a stilusom es nyáron conversekbe járok..és ősszel egyetem kezdéskor nem mehetek sportos cipőbe...és nem igazán nézegetem az ilyen elegáns cipőket inkább a sprotossabb cipők érdekelne és ha be is megyek egy cipő üzletbe a sportos cipők mindig elvonják a figyelmem más elegánssabb cipőkről..és te szerintem amig nem tudsz szépen válaszolni inkább hallgas!!
2015. szept. 6. 09:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Már miért ne járhatnál sportos cipőkben?o.O Ha ilyen a stílusod akkor miért akarsz elegáns cipőt venni?
2015. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%

Van egy rossz hírem: egyetemre tanulni és nem sznobulni járnak! Ez már nem a 19. század mikor csak arisztokrata fiatalok jártak oda, mondjuk azok sem hordtak folyton ünneplőt.

Majd mikor beülnek mellét a piercinges, bakancsos bőrszoknyás metálosok, a lehányt zenekaros pólósok meg a kínai sportcipős-macialsósok, akkor rájössz, hogy az egyetem mennyi vad hely is ebből a szempontból. Pont az egyetemisták azok, akik minden marahaságot fölvesznek, kikerülnek otthonról, nincs szülői konol, órán nem szólnak rájuk az öltözködés miatt, folyton próbálgatják, feszegetik a határokat, télen mezítlábas papucstól a szeptembertől májusig csizmában rohadó lányokig minden de tényleg mindenféle véglet van, épp a szolid visszafogott a ritka!

2015. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Irtam privátban normalis választ,le se ...

Igy hogy segítsenek neked?

2015. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy,mekkora sarkú amiben még tudnál sétálni?
2015. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
"Nincs szülői kontrol"
2015. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
bátran vehetsz sportcipőt is.
2015. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is vehetsz sportcipőt:) Habár, egy elegánsabb őszi-tavaszi cipő sosem jön rosszul. Szerintem valami ilyesmikben gondolkodj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!