Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma lesz az első randim! Mit...

Ma lesz az első randim! Mit vegyek fel? 16/L Teljesen tanácstalan vagyok! :S

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 13:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Öltözz valami visszafogottabba (ha nadrágot és felsőt veszel akkor arra gondolok, pl ha shortot veszel fel, akkor ne legyen ki belőle a fél feneked, felsőnél meg ne legyen nagyon átlátszó/kivágott) vagy szoknyába (ami szintén ne legyen olyan mini).

Ha van rá lehetőség akkor olyan táskát vigyél aminek hosszabb a pántja és fel tudod akasztani a válladra, ne olyat, amit tartanod kell a kezedben.

15/L

2015. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
egy hétköznapi ruhát amit nagyon szeretsz és jól áll rajtad! nem kell kiöltözni gondolom nem bálba mentek első randin szóval nem kell túl öltözni! :)
2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem olyan ruhát, amiben kényelmesen, jól és szépnek érzed benne magad, magabiztos vagy benne
2015. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor a kedvencemet veszem fel
2015. júl. 14. 13:45
 5/14 anonim válasza:
Szerintem ez függ hogy milyen randi :) de természetesen ha vacsora vagy valami elegánsabb hely én szeretek csinosabban,elegánsabban felöltőzni ,de ha például egy moziba mentek akkor szerintem sokkal jobb egy kényelmesebb ruha,de a lényeg hogy jól érezd magad benne :)
2015. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmibe öltözz ami te vagy, rád jellemző, jól áll. Randin ugye célszerű magadat adni. Meg vedd figyelembe hova mentek, mert mondjuk sétálni parkban nem biztos hogy jó egy magassarkú, vagy elegáns helyre ne szaggatott gatyában menj mert be sem engednek.:)
2015. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sétálni fogunk :)
2015. júl. 14. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Feltétlenül olyat amiben jól érzed magad, nem kell folyton igazgatni. Ha szépnek érzed magad benne nem a ruha a lényeg, látszani fog és az szebb bármilyen ruhánál!
2015. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
éva köztümöt áliász semmit
2015. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amiben jól érzed magad, kényelmes :)


Majd írj, hogy mi volt :) ( csak ha ugy gondolod :) , priviben is írhatsz :) )

2015. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!