Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért esik ki a lábam a...

Miért esik ki a lábam a balerina- és a körömcipőkből?

Figyelt kérdés
Kiesik belőlük járáskor a lábam. Az egyik méret szorítja, teljesen megöli a lábam, az egyel nagyobból pedig kijár a lábam. Sosem tudtam ilyen cipőket hordani. Annyira népszerűek ezek a cipők, nem akarok beletörődni, hogy én nem tudok felvenni körömcipőt :D Másnak is van ilyen gondja?
2015. szept. 6. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél sarokvédőt, amit a cipőnek a hátsó részre lehet ragasztani. Az megfogja a lábadat és nem fog kiesni belőle. Bármelyik drogériában kapható. :)
2015. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondoltam rá, de van akinek az sem segített :( A lábammal van gáz, vagy más is szenved ilyen problémától?:D
2015. szept. 6. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg pont most nő a lábad és feles kellene, ami nem igazán van :/ :D
2015. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehogy :D 27 leszek :D Sajna sose tudtam felvenni. Az sem könnyíti meg, hogy fél cm-vel nagyobb a jobb lábam :D Mondjuk teljesen mindegy, mert soha egyik lábamra sem volt jó egy ilyen cipő sem :( Boszorkányság! :D
2015. szept. 6. 21:55
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A divat sosem a kényelemről és a praktikumról szólt. Természetes, hogy kilépsz ezekből az idióta fazonokból, hiszen egyáltalán nem tartják a lábat. Értelmetlen, funkciótlan vackok, csak tipegni lehet bennük.
2015. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Hosszú és keskeny lábfejem van, balerinából ami jó hossza az olyan széles, hogy másfélszer beleférne a lábam, ez van beletörődtem. Még szandált is nehezen találok, mert lábujjközöset nem hordok, a fixfejűek meg túl szélesek és előre csúszik a lábam, állíthatót meg alig találni, ami meg van az ilyen ortopéd....
2015. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az összes barátnőm balerina megszállott és egyiknek sincs ilyen gondja csak nekem. Meg úgy alapból sem szoktam látni, hogy bárkinek kijárna belőlük úgy a lába, ahogy nekem. Én konkrétan egy lépést nem tudok bennük menni, mert szó szerint lemászik a lábamról a cipő.
2015. szept. 6. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Hordj másfajtát.
2015. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyilván másfajtát hordok, sosem vettem ilyen cipőket. De érdekel, hogy rajtam miért nem maradnak meg.
2015. szept. 6. 23:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan balerinát amin vannak plusz pántok bokánál pl., sokkal jobban tartanak, mikor modell előkészítőre mentem (hosszú sztori, megbántam hogy elkedztem) az összes csaj a belebújós körömcipővel szenvedett hogy jaj lecsúszik én meg gond nélkül járkáltam mert 2-2 pánt volt középen keresztbe.
2015. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!