Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit bírnak ezek a vékony...

Mennyit bírnak ezek a vékony talpú balerína cipők?

Figyelt kérdés
Egész nap járom a várost a munkám miatt, nagyon sokat gyalogolok egy nap, szóval kellene valami strapabíró, valamennyire nyitott de elegáns cipő (szandál sajnos nem fér bele a dress code-ba...) Balerína cipőket néztem, de még sose volt ilyenem, viszont olyan kis vékonynak tűnik a talpuk... ezek mennyire tartósak, mennyire bírhatják azt, hogy napi 8-10 kilométert jövök megyek?
2015. jún. 22. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is rengetegen szoktam bennük talpalni. Általában egy szezont kibírnak, tehát következő évben újat kell venni. Mondjuk én nem a legdrágábban szoktam venni, általában deichmanban veszem meg.
2015. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű bőrt veszel, pl. Tamaris, akkor sokáig bírja.

Olyat vegyél, aminek kemény és nem túl vékony talpa van, mégsem teljesen merev, valamint normális betét van benne, mert ezekbe általában külön még egy betét nem fér el.

2015. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha veszel,akkor figyelj a párnázottságára, előny ha belül is tiszta bőr. Én elég sokat sétálok, de egy vékony talpú cipőben max 3 órát bírok ki, mert utána már nagyon fáj a talpam, viszont ha belül rendesen meg van csinálva a párnázás, akkor egész nap is bírja.
2015. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, nekem rengeteg van és volt. Volt olyan, amelyik 1 hónapot bírt ki, volt amelyik három nyarat, pedig én is sokat szoktam menni bennük. Egy jó tanács: semmiképpen ne vegyél az Auchanban, bármilyen olcsók és szépek is, én három párat is vettem ott, mindegyik egy hónapig bírta csak. A Deichmannban és a Tesco F&F részlegén vásároltak nekem egész sokáig bírják, a három nyáron át kitartó cipőcském is F&F volt.

Viszont ha rendszeresen, naponta sokat gyalogolsz, akkor én sem tudnám jó szívvel ajánlani a sima balerinacipőt, mert meg fog fájdulni a lábad. Valóban érdemes lenne egy kicsit vastagabb talpú, belül párnázott darabot választani, amik valószínűleg drágábbak, viszont talán tovább bírják, és a lábad is hálásabb lesz érte.

2015. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!