Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véletlen megvettem egy boyfrie...

Véletlen megvettem egy boyfriend fazonú (női) nadrágot, esélytelen, hogy hordjam?

Figyelt kérdés
vállfás turiban vettem, de 3 ezrembe került..a férfi osztályon volt ez a farmer! sima sötétkék, a gombja is jobb oldalon van, ki gondolta volna hogy női? aztán otthon utána néztem a fazonjának (boyfriend) ami ugye női farmer csak férfias, hát eszem megáll, hogy vannak ilyenek, pedig am tetszik és a méretem
2015. szept. 7. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és férfi létemre persze, ezt elfelejtettem a kérdéshez írni
2015. szept. 7. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordhatod, ha téged nem zavar. Én is ezt tenném, és engem nem is zavarna, főleg, ha még tetszik is.
2015. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:D


elől ha kényelmes,akkor hord.

2015. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha jó rád, és tetszik, akkor hordd. A boyfriend fazon egyébként is fiús, szóval senkinek nem fog feltűnni, hogy az egy női nadrág.

A gombolásnak meg ma már nem lehet hinni, nekem is van női csípőfarmerom, aminek jobb oldalon van a gombja, és a férjemnek is van olyan 1000%-is férfi nadrágja, aminek meg bal oldalon.

2015. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát az only nevű márkát azért kerüljétek, mert csak nőknek gyártanak,de am jó minőségű
2015. szept. 7. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Only az egyik legjobb alsó kategóriás márka, ha farmerről van szó. Sajnos már nem elérhetőek itthon, de simán verik a több tízezres farmerjeimet.
2015. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes elől, akkor nyugodtan hordjad, a boyfriend amúgy is arra utal, hogy fiús fazonú nadrág. :D
2015. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól áll hordd, van olyan srác akinek a farmere úgy néz ki mint egy női, annyira szűk.
2015. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IpnInroloKc

Nagyjából így tudom elképzelni rajtad is. Szerintem is rendben van, hordjad nyugodtan.

2015. szept. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!