Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/hölgyek be meri közület...

Lányok/hölgyek be meri közületek vallani valaki a szőrmeszeretetét ebben az állatvédőktől hangos világban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok nő de a feleségem vállalja és viseli is.

Vettem is neki párat. 38 F

2015. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szőrmét nem, viszont az igazi bőrcuccokat szeretem. Cipőből pl. nem is vagyok hajlandó olyat felvenni, ami nem bőrből van. Igaz, hogy ezek disznók meg marhák bőréből vannak, azoknak az állatoknak a többi részét úgyis megesszük.
2015. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem milyen szőrmék ezek?

Neked örömet okoz ha ő bundában jár?(bocsi,nem vagyok állati jogok hirdetője,csak érdekel a téma)

2015. szept. 10. 16:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Pardon,az 1-es válaszolóhoz irtam most.
2015. szept. 10. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Természetesen!

Egy nutria és egy nerc.

2015. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
A szőrmét annyira nem, viszont a bőr cuccokat szeretem. Érdekes, hogy a nagy aktivisták egy motoros bandának se mennek neki, amiért bőrt viselnek, mindegyik csak a gazdag fehér nőket cs-szteti...
2015. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A bőrből készült cipőt szeretem, a szőrmét nem, mert egyszerűen nem tetszik.

Ráadásul semmi értelme élő állatból csinálni, mert a mű ugyanolyan jó. Ebben az esetben semmilyen előny nem jár azzal, ha igazi. Ergo értelmetlen ezért állatot ölni.


A cipő más dolog. Ha csizmát veszek, akkor annak mindenképpen valódi bőrből kell lennie, mert:


1. Szebb.

2. Kényelmesebb, jobban illeszkedik a láb formájához, nem merev.

3. Strapabíróbb, minőségi.

4. Ha lestrapált, akkor is jól néz ki.

2015. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A bőr és a szőrme tök más... Ha a többi részét úgyis megeszed az állatnak, a bőrét minek dobnád ki?

De vannak ezek a nercbundák... szerintem borzalmasak, nem is tudok emberként nézni olyan nőre/férfira, aki ilyenekben jól érzi magát.


De van egy szőrkedvelő barátnőm, ő jóminőségű és szép műszőrme dolgokat vesz. Nem is lehet látni, hogy nem valódi.

2015. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem nagyon tetszik a szőrme, meg azt viselni is tudni kell és én még fiatalnak érzem magam hozzá. De semmi bajom azzal, aki hordja.

A bőr cuccok szeretetét vállalom, még akkor is, ha az állatvédőknek nem tetszik. A legtöbb állatot, amiből bőr készül amúgy is megesszük, szóval mindegy...

2015. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

A bőr dolgokat nagyon szeretem... Legyen bármi. Cipő, kabát, nadrág, táska...

Eredeti szőrmém van kettő, de csak kicsik, nem hatalmas bundát kell elképzelni. Nyest az egyik, a másik racka. Nyulat pl nem tudnám megvenni, mert sajnálom őket.

2015. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!