Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Ti milyen ékszereket...

Rockerek! Ti milyen ékszereket hordtok? Mik a kedvenceitek? Linkelhettek is, de le is írhatjátok.

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy két éve ugyanazt az elég egyszerű gyűrűt hordom a gyűrűsujjamon, mellette a többin meg cserélgetek pár díszesebbet.

A csuklómra vagy valamilyen pólóból levágott anyagdarabot kötök, vagy egy hajguminak is használható harisnyadarabot húzok. Fülbevalót ritkán hordok, akkor is általában csak az egyik fülemben, mert egy másikat már lusta vagyok keresni.

2015. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Koncerteken elkapott pengetők mellé rendeltem neztről pengetőtartó nyakláncot a pickbandzről, beleraktam, és ennyi :D
2015. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyűrűket(pl .fekete rózsásat,sima ezüst)

Füllbevalókat(ebből rengeteg félét)

Karkötőkből szegcseseket(ezüst v. fekete),vagy amit még nagyon gyakran az egy fekete gyöngyös csillogó karkötő.

Oldalláncot néha szoktam,akkor is ilyen kisebbet.

Nyakláncból halálfejeset(ilyen ezüst színű),fekete szíveset,boxer-eset, stb.

2015. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 M.B.K. ***** válasza:

Szia! Én nemrég kaptam egy koponyagyűrűt és folyton csak azt hordom...és persze a tattoo chooker nyakláncomat <3

14/LÁNY

2015. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ékszerről van szó, akkor én inkább fülbevalót, gyűrűt hordok, de szeretem a karkötőket is. mindenfélét hordok, kivéve arany/ezüst dolgokat (igaz, van egy türkizkék, töredezett "gyöngyökből" álló karkötőm, amin van egy ezüst négylevelű lóhere, de ennyi). szeretem a kézzel festetteket is, úgymint a bőrt, gyöngyöket is. a kinézetemhez megfelelően választok: ha kicsit darkosabb a megjelenésem, akkor mondjuk eg bőr anyagú karkötő, csontváz-kezes gyűrű, rezes kulcs ülbevaló. ha kicsit csajosabb, akkor szines dolgok, ha lazább, vagányabb, akkor jöhet a nagy, zöld fülbevalóm :)

14/L

2015. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!