Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tesire melltartó vagy...

Lányok! Tesire melltartó vagy inkább top/sportmelltartó?

Figyelt kérdés
eddig topot hordtam-főleg tesire,de most melltartót szoktam és az a kérdésem,hogy vehetek fel tesire normál melltartót?mármint azon kívül,hogy tartást ad nem érezném kényelmetlenül benne magam? 14 éves vagyok és van azért már mellem :DD

2015. szept. 14. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell tudnod, érezned... Nekem van olyan normál melltartóm, ami tornázáskor, futáskor is megfelelő tartást ad, de csak egy, a többi nem kényelmes. Úgyhogy én a sportmelltartó mellett vagyok, de nem vagyunk egyformák, nekem amúgyis viszonylag nagy a mellem s már nem is vagyok tini. Nyilván Te érzed, hogy kényelmes-e úgy, akár otthon is kipróbálhatod, hogy milyen, ha mozogsz benne pár percet...
2015. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkabb sportmelltarto. En van hogy hetkoznapokra is azat hordok, mert maskepp all benne a mellem, es van amelyik polohoz az a jobb... Te erzed, de en a sportmelltarto hive vagyok (ha nem is az a hatulkapcsos, csak ilyen sima,ami inkabb a tophoz hasonlit, az is kenyelmes, sot, meg kenyelmesebb is a kapocs nelkuli)
2015. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt azért szögezzük le, hogy a kapocs nélküli, azt nem sportmelltartó. Sőt a merevítő nélküli melltartó sem automatikusan sportmelltartó. A sportmelltartó szorosabban tartja a melleket, amit úgy ér el hogy nagyobb a kosara (azaz többet takar a mellből), kicsit más a szabása, az anyaga gyakorlatilag egyáltalán nem nyúlik és esetleg hátul is máshogy záródik.

Pl ez egy sportmelltartó:

[link]

A kapocs nélküli, bebújós topok amik minden kosárméretre jók, értelemszerűen nyúlnak és biztosan nem tartanak annyit mint egy igazi melltartó (annak ellenére hogy ezek között a termékek között is akadnak elég jó anyagú, modern, tartást adó darabok). Mellmérettől és a választott sporttól függ, hogy ez a tartás elég-e.

Nekem pl nem kényelmetlen a merevítős se, van aki el se tudja képzelni hogy abban sportoljon, kérdező, próbáld ki, ha nem jó akkor legközelebb mást veszel fel.

2015. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez peldaul szerintem sportmelltarto, meg sincsen benne kapocs...

2015. szept. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2015. szept. 15. 06:20
 6/12 anonim ***** válasza:
4: ha nincs kosármérete, akkor nem melltartó :). De mint írtam, a különbségek igazából akkor jönnek elő ha valakinek nagy melle van.
2015. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sportmelltartó+Tornadressz
2015. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Basszus, nekünk mindig le kellett venni. Kiküldtek óráról, ha volt rajtad melltartó, vagy átütött a bugyi.


Nekem nagyok a melleim, és a sima, normális melltartómban tudok csak jól edzeni. Kicsit párnázott, mivel anélkül nem tartana. Próbáltam sportmelltartót - ha a fenti értekezés után annak számít, mindenesetre úgy árulták - hátul duplakapcsos, masszív anyagból volt, valami eszméletlen kényelmetlen volt. Nagyon leszorította a melleimet, ugye nem volt külön kosár, csak egy közös tér :), így ha háton feküdtem, felnyomódtak a nyakamba.

2015. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lapáttal verném agyon azt a tesitanárt aki leveteti a melltartót.
2015. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy te tudod, melyik kényelmesebb. Bár sportmelltartóban lötyög futás közben, számomra ez kicsit zavaró szokott lenni. Ezért hordok minden körülmények között melltartót 13 évesen.Én szeretem. ha kényelmes fazont választasz, minden masni és csipke nélkül, akkor nem fogod magad kényelmetlenül érezni. (:
2015. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!