Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről a kabátról mi a vélemény...

Erről a kabátról mi a véleményetek? Felvennétek hidegebb időben? Ajándékba kaptam egy majdnem ugyanilyet tavaly, de még nemtom hordjam e. (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 17. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Persze!
2015. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nekem is volt ilyen de inkább elajándékoztam, mert szerintem mindenkin úgy áll mintha kötözött sonka lenne.
2015. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a fényes anyag elég cigányos. Ha matt lenne felvenném.
2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hordhatod nyugodtan!
2015. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alakod van, akkor nyugodtan vedd fel, csak azért te vegyél fel valamit alá.
2015. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az utcán sok ilyet látni, szóval gondolom divatos volt, idén nem tudom, mert nem követem ennyire a trendeket. :D

Személy szerint biztos nem venném fel, mert ránézésre is kiráz a hideg az anyagától és amúgy is ritka rusnya darabnak tartom. De ettől másnak még tetszhet persze, nem az én dolgom. Ha neked bejön, kényelmes, csinosnak gondolod vagy csak fel akarod venni, tedd meg. Ha nem akarod, és nem ez az egyetlen esélyed a fagyhalál kivédésére, akkor ne vedd fel.

2015. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manócska1 ***** válasza:
szerintem hordhatod,csak vegyél fel alá valamit
2015. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nyilván veszek alá vmit :D mondjuk pulcsit

igazából az a jó benne h nagyon meleg és még nagy esőben sem ázik szét. eddig szövetkabátom volt csak, de ez elég praktikus.

igazából a fényes anyag miatt gondolkodtam rajta, dehát végülis miért ne.

2015. okt. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!