Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatósok! Mit tennétek...

Szalagavatósok! Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Idén lesz a szalagavatóm, és cipő problémám van:D

A gond az, hogy a párommal kb. ugyanolyan magasak vagyunk, max. 2-3 centivel magasabb nálam. A ruhám már megvan, a hossza pont jó, viszont a tánctanár elejtett egy olyan mondatot, hogy a 3. próbára már vigyük a magassarkút. Én és a lányok 90 %-a is balerinában tervezett táncolni, de elfelejtettük végül megkérdezni, hogy ez gond-e. Pár nap múlva megyek fehér balerinát venni, én már biztosan abban leszek, de lassan azok is elfogynak..

A kérdésem az lenne, hogy nem "gáz"-e, ha így azt veszek majd fel, tekintve hogy egymagasak vagyunk, magassarkúban nem tudok táncolni, ebben érzem magam biztosnak, de a tanár kicsi magassarkút mondott?

Illetve ha tudtok ajánlani szép cipőt, szívesen fogadom a linkeket is, köszönöm!:)



2015. szept. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi ez a magassarkú mánia az utóbbi években szalagavató téren? :D Nálunk 17 lány volt és 4-en viseltek magassarkút, a többiek mind balerinában és 1-2 centis sarkú cipőben táncoltak.

A tánctanár egyébként a koreográfiát tanítja, ahhoz semmi köze, hogy ki milyen cipőben lesz. Szóval nem kell megkérdezni, hogy nem gond-e, ha laposban akartok táncolni, mert nem szabhatja meg, hogy mi van a lábatokon.

Ha valami magassarkúzni akar, akkor az vigye a próbára, a többiek meg nem viszik, mert laposban/nagyon kicsi sarkúban nyomják, ennyi. Ha megkérdezi, hogy a többiek miért nem hozták, simán válaszoljátok azt, hogy azért, mert ti nem abban fogtok táncolni. Nem kell ezt túlkomplikálni.

2015. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nincs magassarkú mániánk:D

Csak elbizonytalanodtam, de köszönöm, mindenképp balerinát veszek akkor:)

2015. szept. 19. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Neeeeem, nem nektek van magassarkú mániátok :D Úgy értettem, hogy az utóbbi években mindenhol mindenki próbálja ráerőltetni a szalagavatósokra a magassarkú cipőt. A tanárok, a tánctanár, a szülők, mondván "hogy néz már ki egy báli ruha lapos cipővel". Pedig semmi közük hozzá.
2015. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat, így már értem:D

Ez pontosan így igaz, már most mondogatják a tanárok, szülők is, hogy kezdjünk el gyakorolni benne, ne akkor viseljük először...mintha számukra egyértelmű lenne, hogy mindenki azt vesz fel, pedig közel sem ez lesz a helyzet.

Köszönöm még egyszer a válaszod!:)

2015. szept. 20. 11:11
 5/5 anonim válasza:
26%
Én csak 14 vagyok de mi is keringőzünk. Nekünk azt mondták hogy nem lehet keringőzni lapos cipőben. Nekem 8 cm es cipőm lesz
2015. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!